امروز : جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۲/۱۸ - ۱۹:۲۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دلنوشته‌های محبان اهل‌بیت(ع) در هند+عکس

بصیر،عتبات مقدسه عراق، شرکت کننده در هفته فرهنگی امیرالمؤمنین علی(ع) در شهر حیدرآباد هند این فرصت را برای تمامی دوستداران خاندان عصمت و طهارت(ع) فراهم نموده‌اند تا مؤمنان با نوشتن دلنوشته‌ها و حوائج خود بر روی کاغذ، آنرا در صندوق‌های مشخصی که از سوی هر یک از عتبات به تنهایی اختصاص یافته بریزند و پیام […]

بصیر،عتبات مقدسه عراق، شرکت کننده در هفته فرهنگی امیرالمؤمنین علی(ع) در شهر حیدرآباد هند این فرصت را برای تمامی دوستداران خاندان عصمت و طهارت(ع) فراهم نموده‌اند تا مؤمنان با نوشتن دلنوشته‌ها و حوائج خود بر روی کاغذ، آنرا در صندوق‌های مشخصی که از سوی هر یک از عتبات به تنهایی اختصاص یافته بریزند و پیام خویش را به معشوق خود برسانند.

در این میان هر کس به زبان دل خویش با مولا و امام خویش سخن می‌گوید و راز سر به مهر مشکلات معیشتی خویش را گشوده و حوائج خود را از امام خویش طلب می‌نمایند.

هزاران برگ کاغذ مخصوص دلنوشته در کنار صندوق‌ها قرار داده شده و مؤمنان و دوستداران خاندان عصمت و طهارت(ع) ضمن نوشتن مطالب و خواسته‌های خود روی این برگه‌ها، آنرا در صندوق هر یک از حرم‌ها می‌اندازند، به این امید که این دلنوشته‌ها راه طولانی حیدرآباد تا عراق را طی خواهند نمود و در ضریح اهل بیت(ع) قرار داده خواهند شد.

در این راستا عتبات عالیات شرکت کننده در این هفته فرهنگی، دلنوشته‌های مردم را پس از اختتامیه این نمایشگاه در ضریح عتبات مقدسه نجف، کربلا و کاظمین قرار خواهند داد.

چه زیباست گفتگوی عاشق با معشوق، چه احساس عجیبی است صحبت دلداده با مراد و محبوبش و چه توصیف ناپذیر است آتش عشق این مردم به اهل بیت(ع). امید آنکه حوائج این جمع قضای به خیر گردد.

این اقدام عتبات عالیات عراق در سومین هفته فرهنگی امیرالمؤمنین(ع) همانند سایر بخش‌های نمایشگاه مورد استقبال چشمگیر مردم و دوستداران خاندان عصمت و طهارت(ع) قرار گرفت.

بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news