امروز : شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۲/۱۹ - ۷:۵۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

راهپیمائی دیروز نشان‌دهنده بیداری افکار عمومی نسبت به جنایت آل سعود بود

بصیر، شکرالله رضازاده‌شرمه در گفت‌و‌گو با بصیرنیوز، با اشاره به راهپیمایی دیروز مردم ایران نسبت به جنایات آل سعود، اظهار داشت: نخستین پیام این حضور مردم و راهپیمایی علیه اقدام‌های شنیع آل سعود، این است که مردم یمن بدانند تنها نیستند. وی با اشاره به اینکه افکار عمومی نسبت به این مورد بسیار حساس است، […]

بصیر، شکرالله رضازاده‌شرمه در گفت‌و‌گو با بصیرنیوز، با اشاره به راهپیمایی دیروز مردم ایران نسبت به جنایات آل سعود، اظهار داشت: نخستین پیام این حضور مردم و راهپیمایی علیه اقدام‌های شنیع آل سعود، این است که مردم یمن بدانند تنها نیستند.

وی با اشاره به اینکه افکار عمومی نسبت به این مورد بسیار حساس است، اذعان داشت: رسانه‌های متعلق به غرب در حال جوسازی هستند، آنها جعل واقعیت می‌کنند و می‌خواهند همه چیز را به نفع خود تغییر دهند.

مدیر مسئول روزنامه حرف مازندران افزود: افکار عمومی نسبت به اتفاقات منطقه به ویژه یمن حساس است و این راهپیمائی نشان‌دهنده بیداری افکار عمومی نسبت به جنایت آل سعود در یمن بود.

رضازاده‌ با اشاره به دو اشتباه استراتژیک ظریف در هفته گذشته، خاطرنشان کرد: حرکت دیپلمات‌ها با پیام‌های زیادی همراه است، در دولت یازدهم از این نوع حرکات زیاد دیدیم و این یک ایراد جدی است.

وی اذعان داشت: برخلاف آن چیزی که از وزیر خارجه یک قهرمان ساخته شده این موارد نشان داده که چوب عدم درایت و تدبیر وی را در موضوعات بین‌المللی می‌خوریم.

عقل دیپلماتیک حکم می کرد که وقتی عربستان در اوج ظلم نسبت به مردم منطقه بودن می‌طلبید دستگاه دیپلماسی کشورمان در این زمینه بهتر برخورد کند و به جای تبریک باید بازخاست می کردند.

مدیر مسئول روزنامه حرف مازندران گفت: قطع مراوده دیپلماتیک با عربستان به همین راحتی اتفاق نمی‌افتد اما اگر آقایان جدی‌تر عمل می‌کردند می شدند، می‌توانست سدی برای جنایت‌ها بعدی عربستان باشد اما با این موضوع آل سعود گستاخ تر می‌شود و این به ضرر مردم منطقه است.

دیدگاه بینندگان
 • داریوش

  تاریخ : ۱۹ - اردیبهشت - ۱۳۹۴

  چرا در صحفه اول روزنامه اش خبر این راهپیمای رو منتشر نکرد؟؟


  پاسخ

  • panjere

   تاریخ : ۱۹ - اردیبهشت - ۱۳۹۴

   سلام، فکر می کنم روز یکشنبه منتشر می کنه…چون چاپخانه ای که روزنامه حرف باهاش قرارداد داره، روز جمعه روزنامه منتشر نمی کنه…البته باید خودش پاسخگو باشه…


   پاسخ

 • داریوش

  تاریخ : ۲۰ - اردیبهشت - ۱۳۹۴

  های امروز هم توی صحفه اول چاپ نگرد؟ نکنه از مردم یمن رپرتاژ خواست اونا ندادن چاپ نکرد؟؟


  پاسخ

  • panjere

   تاریخ : ۲۰ - اردیبهشت - ۱۳۹۴

   آره…باید دیگه از خودش بپرسین…


   پاسخ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news