امروز : شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۲/۱۹ - ۸:۳۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پرداخت ۱۱۳۵۰ میلیون ریال به شرکت‌های میکانیزاسیون کشاورزی در فریدونکنار

بصیر، حسن رزاقی در گفت‌و‌‌گو با خبرنگار بصیرنیوز با اعلام این خبر، اظهار داشت: مدیریت جهاد کشاورزی فریدونکنار در راستای توسعه مکانیزاسیون و تجهیز شرکت‌های مکانیزه این شهرستان، از محل خط اعتباری مکانیزاسیون به شرکت‌های فعال و اشخاص حقیقی پرداخت کرد. وی با اشاره به اینکه تاکنون در حدود ۹۰ درصد از اراضی شالیزاری این […]

بصیر، حسن رزاقی در گفت‌و‌‌گو با خبرنگار بصیرنیوز با اعلام این خبر، اظهار داشت: مدیریت جهاد کشاورزی فریدونکنار در راستای توسعه مکانیزاسیون و تجهیز شرکت‌های مکانیزه این شهرستان، از محل خط اعتباری مکانیزاسیون به شرکت‌های فعال و اشخاص حقیقی پرداخت کرد.

وی با اشاره به اینکه تاکنون در حدود ۹۰ درصد از اراضی شالیزاری این شهرستان زیر عملیات نشاکاری قرار گرفته است، اذعان داشت: ۵۵۸۰ هکتار از اراضی فریدونکنار در زیر کشت قرار گرفت که ۱۰۰ درصد این اراضی به کشت ارقام کیفی و محلی اختصاص یافته است.

مدیر جهاد کشاورزی فریدونکنار همچنین از ارسال پیامک به دامداران فریدونکناری برای جلوگیری از شیوع بیماری تب مالت خبر داد و گفت: بهترین راه‌حل به منظور جلوگیری از شیوع بیماری تب مالت، جوشاندن شیر محلی به مدت ۱۵ دقیقه است.

رزاقی خاطرنشان کرد: به منظور جلوگیری از شیوع و گسترش بیماری‌های مشترک انسان و دام مانند بیماری تب‌مالت، به ۸۰۰ دامدار فریدونکناری پیامک پیشگیرانه ارسال کردیم.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news