امروز : شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۲/۱۹ - ۱۸:۵۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

همه می‌گویند بنزین پتروشیمی‌ها آلوده است

بصير،معصومه ابتکار در گفت‌وگو با فارس، در رابطه با تکذیب آلودگی بنزین‌های پتروشیمی توسط کمیسیون اصل ۹۰ گفت: آنها می‌توانند نظر خودشان را بدهند. ما موضعمان این است که در سال گذشته ۴۴ روز هوا بهتر شد و ما نتیجه را می‌بینیم. وی افزود: من به عنوان رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، آقای دکتر قاضی‌زاده […]

بصير،معصومه ابتکار در گفت‌وگو با فارس، در رابطه با تکذیب آلودگی بنزین‌های پتروشیمی توسط کمیسیون اصل ۹۰ گفت: آنها می‌توانند نظر خودشان را بدهند. ما موضعمان این است که در سال گذشته ۴۴ روز هوا بهتر شد و ما نتیجه را می‌بینیم.

وی افزود: من به عنوان رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، آقای دکتر قاضی‌زاده هاشمی به عنوان وزیر بهداشت، آقای مهندس زنگنه به عنوان وزیر نفت و آقای مهندس نعمت‌زاده به عنوان وزیر صنایع همه همین را تایید می‌کنند که وضعیت هوا بهتر شده و بنزین‌های آلوده حذف شده‌اند.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ادامه داد: وزیر نفت رسما به ما اعلام کرده که بنزین‌های آلوده را از اردیبهشت ۹۳ به طور کامل از رده خارج کرده است. این اعلام رسمی است و فکر نمی‌کنم که دیگر جای بحث و صحبت باقی باشد.

معاون رئیس‌جمهور گفت: این مباحث گذشته است و ما داریم پیش می‌رویم. ۴۴ روز هوا بهتر شده و باید آن را امسال گسترش دهیم و آن حرف‌ها برای گذشته است. بنزین‌های پتروشیمی یک دوره‌ای آلودگی داشت و تمام شاخص‌های آن هم موجود است. ابتکار در خصوص بنزین‌های وارداتی نیز گفت: هم‌اکنون مسئولان در تلاشند تا پالایشگاه‌های داخل تقویت شوند و رفته رفته بنزین‌های وارداتی هم حذف می‌شوند.

بهار نيوز

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news