امروز : شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۲/۱۹ - ۲۱:۱۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

از به بازی گرفتن شعور مردم تا ۱۰ها پروژه نیمه‌تمام در فریدونکنار

بصیر، در طول هفته گذشته مطلبی در سایت‌های شهرستان مینی بر کمک‌های میلیونی نماینده فریدونکنار و بابلسر به پروژه‌های نیمه‌تمام شهرستان منتشر شد که بازتاب‌های متفاوتی در میان مردم شریف منطقه به وجود آورد. جدای از مبلغ و میزان این کمک‌ها مطلبی که به شدت افراد را می‌آزارد زمان انجام و اطلاع‌رسانی این اقدامات است که […]

بصیر، در طول هفته گذشته مطلبی در سایت‌های شهرستان مینی بر کمک‌های میلیونی نماینده فریدونکنار و بابلسر به پروژه‌های نیمه‌تمام شهرستان منتشر شد که بازتاب‌های متفاوتی در میان مردم شریف منطقه به وجود آورد.

جدای از مبلغ و میزان این کمک‌ها مطلبی که به شدت افراد را می‌آزارد زمان انجام و اطلاع‌رسانی این اقدامات است که در طول چهار سال گذشته از این اطلاع‌رسانی خبری نبوده و امسال که سال انتخابات برای مجلس شورای اسلامی است با این حربه نماینده برای جذب آرای مردمی تلاش دارد.

این اقدام را شاید بتوان مصداق کامل سوء‌استفاده از جایگاه نمایندگی برای تبلیغ دوره بعد دانست.

مردم شریف شهرستان در طول سال‌های گذشته به خوبی نمایندگان خود را شناخته و در بعضی از مواقع نیز اعتماد خود را نسبت به این نماینده از دست داده‌اند.

فراتر از تمامی این کمک‌ها، مردم از اعتمادی که به این نماینده صورت گرفته و بعدها مشخص شد که از این اعتماد به درستی استفاده نشده و در راستای منافع حزبی و گروهی هزینه و مصرف شد به شدت دلخورند و معتقدند که این اقدامات سطحی پاسخگوی آن رفتار خلاف اخلاق این نماینده نیست.

همچنین نکته دیگر از مصادیق این نبود اعتماد، عدم حضور این نماینده در برنامه‌های شهرستانی، نداشتن دفتر ثابت در خود شهرستان و عدم دیدار چهره‌ به چهره با عموم مردم است که به نظر می‌رسد این نماینده از این اقدام به شدت واهمه داشته و از آن پرهیز می‌کرد.

نکته بسیار مهم و حائز اهمیت آن است که نماینده فعلی مردم فریدونکنار در مجلس با افتتاح فرمایشی دفتر نمایندگی در بخش دهفری، در واقع شعور مردم روستا را به بازی گرفته است که متاسفانه برخی از اهالی این بخش نیز همراه خنده‌های منظوردار وی شده‌اند و باز هم در این شرایط حساس چشم به وعده‌های این نماینده دوخته‌اند.

وعده‌هایی که پس از سه سال به نظر می‌رسد در این شهرستان در حال تحقق است و در گذشته کمتر شاهد آن بودیم، اثبات کننده این ادعا است اما مشکل آب شرب، آب کشاورزی، کمربندی نیمه‌‌تمام، مشکلات زیاد بیمارستان، بندر، وضعیت شهر شدن آستانه‌نو و ده‌ها مشکل دیگر همچنان وجود دارد.

به هر حال امیدواریم در انتخابات پیش رو با وحدت و همدلی که شعار امسال نیز است از تجربه‌های گذشته درس گرفته و با انتخاب شخصی کاردان، متعهد و متخصص، زمینه پیشرفت و عمران واقعی شهرستان را فراهم نماییم.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news