امروز : سه شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۲/۲۲ - ۶:۰۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

شائبه کم فروشی در پمپ بنزین فریدونکنار /دزدی به صورت علنی در روز روشن

بصیر،به گفته منابع آگاه، فردی که قصد پرکردن باک خودروی خود را داشت، با دستکاری قسمت شمارش بنزین روبه‌رو می‌شود. شنیده‌ها حاکی از آن است که در خودرویی همچون پراید که روزانه ۳۲ لیتر بنزین در خود جای می‌دهد تا مرز ۴۰ لیتر بنزین نیز دستگاه شمارنده، عمل کرده که تعجب برخی از رانندگان را […]

بصیر،به گفته منابع آگاه، فردی که قصد پرکردن باک خودروی خود را داشت، با دستکاری قسمت شمارش بنزین روبه‌رو می‌شود.

شنیده‌ها حاکی از آن است که در خودرویی همچون پراید که روزانه ۳۲ لیتر بنزین در خود جای می‌دهد تا مرز ۴۰ لیتر بنزین نیز دستگاه شمارنده، عمل کرده که تعجب برخی از رانندگان را برانگیخت.

این در حالیست که مردم در تماسی که با مسئول این بخش به عمل می‌آورند، از سالم بودن و عدم دستکاری دستگاه شمارنده سخن به میان می‌آید و فرد مسئول پاسخگوی مطالبه مردم نیست.

به گفته منابع محلی، از این دزدی که به صورت علنی در روز روشن در حال اتفاق است مسئولان نیز در جریان قرار گرفته‌اند اما هیچ اقدام عملی تا به امروز صورت نداده‌اند.

بر اساس شنیده‌ها، مسئول این بخش با تهدید افراد ناراضی به شکایت از آنها، این امر را منکر شده است و مشکل را، راننده و یا اشکال فنی خودرو می‌داند.

بنا بر این گزارش، از آنجا که با افزایش حجم بنزین در باک خودرو، بنزین از باک باید سرازیر شود اما در عمل این اتفاق نمی‌افتد تنها دو دلیل، این مشکل را ایجاد می‌کند.

دلیل نخست آنکه بنزین ارائه شده در جایگاه سوخت‌گیری فریدونکنار خالص نیست و دم آنکه دستگاه شمارش مقدار بنزین استفاده شده دستکاری شده باشد.

به هر حال این پایگاه خبری، آماده انتشار پاسخ مسئولان شهرستان و مدیریت جایگاه سوخت فریدونکنار دارد.
اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام می‌شود./ع

 

 

 

بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news