امروز : شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۲/۲۶ - ۵:۳۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

زرینچه: شرمنده هواداران شدیم

بصیر،جواد زرینچه در نشست خبری پس از دیدار این تیم برابر پرسپولیس در هفته پایانی رقابتهای لیگ برتر فوتبال در جمع خبرنگاران گفت: قبل از هر چیزی این نتیجه را به پرسپولیس تبریک می گویم و امیدوارم که این تیم در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا هم موفق عمل کند. بازی نسبتا خوبی را از هر […]

بصیر،جواد زرینچه در نشست خبری پس از دیدار این تیم برابر پرسپولیس در هفته پایانی رقابتهای لیگ برتر فوتبال در جمع خبرنگاران گفت: قبل از هر چیزی این نتیجه را به پرسپولیس تبریک می گویم و امیدوارم که این تیم در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا هم موفق عمل کند. بازی نسبتا خوبی را از هر دو تیم شاهد بودیم با این حال داور پنالتی ما را نگرفت در غیر اینصورت در همان نیمه نخست جریان بازی تغییر می کرد.

وی ادامه داد: من از طرف خودم و خانواده استقلال از همه هواداران عذرخواهی می کنم. بازیکنان ما تمام تلاش خود را به کار بستند ولی نتوانستیم به آنچه که می خواهیم برسیم و شرمنده هواداران شدیم.

مربی استقلال در خصوص واکنش هواداران این تیم درباره داور بازی گفت: مطمئن باشید که اگر در نیمه نخست آن پنالتی برای ما گرفته می شد جریان بازی تغییر می کرد اما بهرحال اشتباهات داوری هم جزیی از بازی است ولی اشتباهات خیلی بزرگ نبود.

دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال در چارچوب هفته سی ام رقابتهای لیگ برتر فوتبال عصر امروز جمعه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد که با برتری یک بر صفر استقلال خاتمه یافت./آ

بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news