امروز : شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۲/۲۶ - ۸:۲۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بنگر: نماد ۶ واقعی است نه نماد ۴

بصیر،محسن بنگر پس از پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل استقلال در دربی ۸۰ ضمن بیان مطلب فوق گفت: در نیمه نخست بازی چندان خوب نبود، اما خدا رو شکر بازیکنان سرعتی ما در خط حمله در نیمه دوم هر کاری دلشان خواست انجام دادند و توانستیم در این بازی به پیروزی برسیم. وی ادامه داد: […]

بصیر،محسن بنگر پس از پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل استقلال در دربی ۸۰ ضمن بیان مطلب فوق گفت: در نیمه نخست بازی چندان خوب نبود، اما خدا رو شکر بازیکنان سرعتی ما در خط حمله در نیمه دوم هر کاری دلشان خواست انجام دادند و توانستیم در این بازی به پیروزی برسیم.

وی ادامه داد: با این برد در دو سه ماه آینده که لیگ بعدی شروع شود، بازیکنان تیم و هواداران خوشحال هستند و با روحیه بیشتر به دیدار با الهلال می رویم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: نفهمیدم چرا دعوا شد. شاید برخی از دوستان ظرفیت باخت را نداشتند که عامل این درگیری شدند. بازیکنان ما عدد واقعی ۶ را نشان دادند، نه مثل نماد ۴ استقلالی ها که کاذب است، اما متاسفانه برخی با دیدن این مساله مشکل ایجاد کردند.

بنگر در پایان گفت: در آخرین هفته فصل بدن های بازیکنان دچار افت می شود، اما مطمئن باشید اگر بازی تا صبح هم ادامه داشت، استقلالی ها نمی توانستند گل بزنند./آ

بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news