امروز : شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۲/۲۶ - ۸:۳۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حاشیه تراکتور-نفت؛ حضور ۹۰ هزار سرخ پوش

بصیر،دیدار ۲ تیم تراکتورسازی و نفت تهران از ساعاتی دیگر آغاز می‌‌شود که این دیدار حواشی را در پی دارد: لیدر سرخ پوشان با بلندگوی ورزشگاه اعلام کرد که امروز یک روز تاریخی برای هواداران تراکتورسازی خواهد بود. شهریار عباس‌زاده که در دیدار تراکتورسازی مقابل استقلال با پای پیاده از شهرستان خداآفرین به تهران رفته […]

بصیر،دیدار ۲ تیم تراکتورسازی و نفت تهران از ساعاتی دیگر آغاز می‌‌شود که این دیدار حواشی را در پی دارد:

لیدر سرخ پوشان با بلندگوی ورزشگاه اعلام کرد که امروز یک روز تاریخی برای هواداران تراکتورسازی خواهد بود.

شهریار عباس‌زاده که در دیدار تراکتورسازی مقابل استقلال با پای پیاده از شهرستان خداآفرین به تهران رفته بود در زمین مسابقه حضور پیدا کرد و مورد تشویق هواداران قرار گرفت. وی پس از این تشویق ها دور افتخار زد.

هواداران تراکتورسازی که تعدادشان هم زیاد است به سمت جایگاه خبرنگاران آمدند و خواستار حضور در این جایگاه شدند که با ممانعت ماموران نیروی انتظامی مواجه شدند.

یک نارنجک از سوی هواداران تراکتورسازی در ورزشگاه منفجر شد که از سوی سایر هواداران مورد انتقاد قرار گرفت.

درب های ورزشگاه دقایقی پیش بسته شد و هواداران دیگر اجازه ورود به ورزشگاه را پیدا نمی‌کنند.

هواداران تراکتورسازی به خاطر بسته شدن درب‌های استادیوم در کوه‌های مجاور ورزشگاه مستقر شدند.

تعدادی از هواداران تراکتورسازی که احساس می کردند موسیقی استادیوم از جایگاه خبرنگاران پخش می شود از خبرنگاران خواستار قطع موسیقی شدند که وقتی متوجه شدند خبرنگاران در پخش موسیقی نقشی ندارند دست از اعتراض برداشتند.

ترافیک وحشتناکی در مسیرهای منتهی به استادیوم وجود دارد در حالی که جایی برای سوزن انداختن در ورزشگاه وجود ندارد و بیش از ۸۰ هزار هوادار در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز حضور پیدا کردند.

بانوانی که به همراه خانواده در اطراف استادیوم حضور داشتند توسط نیروی انتظامی به خارج از محدوده استادیوم هدایت شدند و اجازه تردد در مسیر استادیوم به آنها داده نشد.

تعدادی از خبرنگاران که از حضور پرتعداد هواداران متعجب شدند به فیلمبرداری از این روز حماسی روی آوردند.

پرچم ۸۰ متری هواداران تراکتورسازی که ساعاتی پیش هواداران به دنبال مجوز ورود آن بودند در استادیوم دیده می شود که بیشتر افراد حاضر در ورزشگاه از دیدن این صحنه متعجب شدند و شروع به عکاسی کردند.

یکی از هواداران تراکتورسازی با پیراهن تیم اتلتیکو مادرید در جایگاه خبرنگاران حاضر شد که پس از آن وی را به بیرون از جایگاه هدایت کردند.

غلامرضا بهروان  رئیس کمیته مسابقات  در ورزشگاه حضور پیدا کرد.

هواداران تراکتورسازی در مقابل جایگاه خبرنگاران روی میله ها نشستند و خبرنگاران قادر به مشاهده زمین مسابقه نیستند.

۲ عکاس پرتغالی که سال گذشته مستندی برای تونی اولیویرا ساخته بودند در ورزشگاه حضور پیدا کردند. این افراد قصد حضور در جایگاه خبرنگاران را داشتند که باممانعت مسئول جایگاه به دلیل نداشتن کارت خبرنگاری رو به رو شدند که در ادامه این مشکل برطرف شد.

این عکاسان پرتغالی با مشاهده پرچم ۸۰ متر مربعی عکس سلفی گرفتند./آ

بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news