امروز : شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۲/۲۶ - ۲۰:۲۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کشتي‌نجات هيچ‌گونه‌سلاحي حمل‌نمي‌کند

بصير،سردار محمدرضا نقدي در گفت‌وگو با تسنيم، با اشاره به ادعاي دولت آمريکا مبني بر رصد کشتي حامل کمک‌هاي بشردوستانه ملت ايران به مردم يمن اظهار داشت: کشتي هر کشوري به منزله بخشي از سرزمين آن کشور محسوب شده و هر اقدامي را که براي حفاظت از کشورش انجام دهد در رابطه با کشتي خود […]

بصير،سردار محمدرضا نقدي در گفت‌وگو با تسنيم، با اشاره به ادعاي دولت آمريکا مبني بر رصد کشتي حامل کمک‌هاي بشردوستانه ملت ايران به مردم يمن اظهار داشت: کشتي هر کشوري به منزله بخشي از سرزمين آن کشور محسوب شده و هر اقدامي را که براي حفاظت از کشورش انجام دهد در رابطه با کشتي خود نيز انجام مي‌دهد.

وي افزود: آمريکا جرأت تعرض به اين کشتي را نداشته چرا که اين کشتي حامل کمک‌هاي انساني بوده و اگر بخواهند رسوايي بزرگي را به دست ‌آورند مي‌توانند آزمايش کنند و مطمئن باشند چيزي به جز رسوايي و ننگ برايشان به همراه نداشته چرا که اين کشتي هيچ‌گونه سلاحي را به همراه نداشته که بخواهند آن را مورد تعرض قرار دهند.

سردار نقدي درباره شکست‌هاي مکرر داعش و آينده اين گروه تکفيري گفت: بناي اين گروه بر نوکري استکبار، تفرقه و خشونت بوده که تمامي اين موارد پايه‌هاي متزلزلي هستند که استمرار نمي‌يابد. رئيس بسيج مستضعفين تصريح کرد: ظلم، نوکري، تفرقه و خشونت چيزهايي نيستند که بتوانند ادامه يابند اين‌ها به مانند کف روي آب بوده که چند روزي باقي مانده و آمريکايي‌ها دل به آن خوش کرده‌اند.

وي افزود: آمريکا زور، توانايي و نيروي مسلح نداشته و اين گروهک تروريستي داعش را پياده نظام خود کرده‌، که به طور حتم با آبروريزي و شکست صحنه را ترک خواهند کرد. وي درباره آمادگي نيروهاي بسيج براي برگزاري مراسم ارتحال حضرت امام‌خميني(ره) افزود: جلساتي براي اين منظور برگزار شده و هماهنگي‌هاي لازم انجام شده و اميدواريم امسال نيز به مانند سال‌هاي ديگر بتوانيم ميزبان خوبي براي زائران سالروز ارتحال حضرت امام‌خميني(ره) باشيم.

بهار نيوز

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news