امروز : شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۲/۲۶ - ۲۰:۲۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

شایعه مساوی را پسر اولیویرا به نیمكت داد

بصير،کاظم شهریاری درباره اتفاقات بازی تراکتورسازی در ورزشگاه یادگار امام، به ایسنا گفت: من و آنتونیو از نیمکت تیم اخراج شده بودیم و ادامه بازی را از روی سکو‌ها ورزشگاه یادگار امام تماشا می‌کردیم. شایعه تساوی بازی سپاهان و سایپا از بین سکو ها بیرون آمد. آنتونیو هم بلند شد تا خبر را به نیمکت […]

بصير،کاظم شهریاری درباره اتفاقات بازی تراکتورسازی در ورزشگاه یادگار امام، به ایسنا گفت: من و آنتونیو از نیمکت تیم اخراج شده بودیم و ادامه بازی را از روی سکو‌ها ورزشگاه یادگار امام تماشا می‌کردیم. شایعه تساوی بازی سپاهان و سایپا از بین سکو ها بیرون آمد. آنتونیو هم بلند شد تا خبر را به نیمکت تیم برساند؛ به او گفتم صبر کند تا من صحت این خبر را پی‌گیری کنم اما آنتن موبایل‌ها قطع شده بود.

وی ادامه داد: با یکی از دوستانم هماهنگ کرده بودم که نتیجه بازی سپاهان را لحظه به لحظه به من بگوید که برای هر گل که این تیم زد یک بار تماس گرفت و اعلام کرد. در هنگام اعلام خبر تساوی نتوانستم با او ارتباط بگیرم. مدیر روابط عمومی تراکتورسازی با اشاره به اخراجش از سوی فغانی، گفت: مگر من چه چیزی به او گفتم که مرا اخراج کرد؟ فقط گفتم آندو را برای چه اخراج کردی؟ او چه چیزی گفته است! بعد از این سوال، او من را اخراج کرد.

بهار نيوز

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1