امروز : شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۲/۲۶ - ۲۰:۲۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

قیمت خانه های ۵۰ متری در تهران/جدول

بصير، رکود در حالی در بازار مسکن ادامه دارد که به عقیده بنگاه داران خرید و فروش واحد های کوچک همیشه در جریان است. در این میان می توان گفت واحد های کوچک با توجه به نیاز زوج های جوان و افراد مجرد جامعه برای زندگی ،همیشه متقاضیان خودش را دارد و با تمرکز در […]

بصير،

رکود در حالی در بازار مسکن ادامه دارد که به عقیده بنگاه داران خرید و فروش واحد های کوچک همیشه در جریان است. در این میان می توان گفت واحد های کوچک با توجه به نیاز زوج های جوان و افراد مجرد جامعه برای زندگی ،همیشه متقاضیان خودش را دارد و با تمرکز در نقاط مختلف تهران بر اساس امکانات و قدمت ساختمان با اختلاف قیمتی خرید و فروش می شوند. با نگاهی به قیمت واحد های ۵۰ متری با عمر زیر ۱۰ سال در نقاط مختلف تهران شاهد تفاوت قیمتی این واحد ها هستیم.

یک واحد ۵۰ متری واقع در خیابان طرشت، نوساز، همراه با پارکینگ، انباری همراه با آسانسور با قیمت ۲۲۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد. واحد ۴۸ متری واقع در خیابان سبلان، نوساز، همراه با پارکینگ، انباری و آسانسور ۱۵۹ میلیون تومان به فروش می‌رسد. یک واحد ۵۰ متری واقع در خیابان سی‌متری جی، همراه با پارکینگ و آسانسور به قیمت ۱۴۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

یک واحد ۵۰ متری واقع در خیابان خراسان، تک‌واحدی همراه با پارکینگ به قیمت ۱۱۷ میلیون تومان به فروش می‌رسد. یک واحد ۴۹ متری واقع در خیابان منیریه، همراه با پارکینگ و انباری به قیمت ۱۶۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد. یک واحد ۴۸ متری واقع در بلوار فردوس شرق، دوخوابه همراه با پارکینگ و انباری به قیمت ۲۲۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

یک واحد ۵۰ متری واقع در خیابان یوسف‌آباد، تک واحدی به همراه با ۵۰ متر حیاط به قیمت ۲۶۲ میلیون تومان به فروش می‌رسد. یک واحد ۴۶ متری واقع در خیابان دروس، شهرزاد، نوساز تک واحدی همراه با امکانات کامل به قیمت ۳۴۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد. همچنین یک واحد ۴۹ متری واقع در خیابان سهرودی جنوبی، یک خوابه به قیمت ۳۲۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

متراژ منطقه امکانات قیمت برحسب متراژ
۵۰متر خیابان طرشت پارکینگ، آسانسور، انباری چهار میلیون و ۴۰۰ هزار تومان
۴۸متر خیابان سبلان نوساز همراه با پارکینگ و انباری، آسانسور سه میلیون و ۳۰۰ هزار تومان
۵۰متر خیابان سی‌متری جی همراه با پارکینگ و آسانسور دو میلیون و ۸۰۰ هزار تومان
۵۰متر خیابان خراسان تک واحدی همراه با پارکینگ دومیلیون و ۳۴۰ هزار تومان
۴۹متر خیابان منیریه همراه با پارکینگ و انباری سه میلیون و ۳۰۰هزار تومان
۴۸ متر بلوار فردوس شرق همراه با پارکینگ و انباری چهار میلیون و ۵۸۰ هزار تومان
۵۰متر خیابان یوسف‌آباد تک‌واحدی همراه با ۵۰ متر حیاط پنج میلیون و ۲۴۰هزار تومان
۴۶متر خیابان دروس،شهرزاد نوساز، تک‌واحدی همراه با امکانات کامل هفت میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
۴۹ متر خیابان سهروردی جنوبی یک خوابه شش میلیون و ۵۳۰ هزار تومان

بهار نيوز

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news