امروز : سه شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۲/۲۹ - ۴:۰۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مزایده سرخابی‌ها فردا برگزار می‌شود

بصير، سید جعفر سبحانی در گفت و گو با ایسنا گفت: با ارائه پاکت های متقاضیان تا پایان وقت اداری امروز، مزایده چهارم سرخابی ها فردا ساعت ۱۴ در محل سازمان خصوصی سازی برگزار می شود. وی با بیان اینکه نتایج مزایده این دوباشگاه بعد از بررسی اهلیت شرکت کنندگان تا شنبه هفته آینده اعلام […]

بصير،

مزایده سرخابی‌ها فردا برگزار می‌شود
سید جعفر سبحانی در گفت و گو با ایسنا گفت: با ارائه پاکت های متقاضیان تا پایان وقت اداری امروز، مزایده چهارم سرخابی ها فردا ساعت ۱۴ در محل سازمان خصوصی سازی برگزار می شود. وی با بیان اینکه نتایج مزایده این دوباشگاه بعد از بررسی اهلیت شرکت کنندگان تا شنبه هفته آینده اعلام می‌شود، اظهار امیدواری کرد که مزایده چهارم با توجه به رفع اشکالات مزایده قبلی با اعلام برنده همراه باشد.

سبحانی در مورد تعداد متقاضیان شرکت کننده در مزایده فردا گفت: تعداد شرکت کنندگان فردا اعلام می شود اما برای هر دو باشگاه متقاضی خرید وجود داشته و حدس بر این است که مزایده چهارم پربار تر از مزایده قبلی برگزار شود زیرا اشکالات مزایده قبلی و نقص پرونده برطرف شده است. وی تصریح کرد: در خصوص تعداد متقاضیان فقط این نکته را می توان گفت که شرکتهای بهنام پیشرو کیش و استیل آذین ایرانیان سپرده های خود را از سازمان خصوصی سازی پس نگرفته اند و در مزایده فردا شرکت می کنند.

مشاور سازمان خصوصی سازی با اشاره به اینکه شرکت استیل آذین ایرانیان به دلیل بدهی بانکی موفق نشد در مزایده قبلی برنده شود، در خصوص برطرف شدن مشکلات بدهی و ترکیب سهامداری این شرکت گفت: به این شرکت پیشنهاد شده است تا مشکل بدهی بانکی خود را برطرف کند تا بتوانند در مزایده چهارم شرکت داده شود همچنین پیشنهاد شد که ترکیب سهامداری خود را تغییر داده و یا میزان سهم سهامداران را تغییر دهند زیرا در دوره قبل ۹۸ درصد سهام استیل آذین متعلق به فرزندان حسین هدایتی بود لذا پیشنهاد شد که تغییراتی در ترکیب سهامداران ایجاد کنند که حدس می زنیم در مزایده چهارم حتما موارد را برطرف کرده باشند.

سبحانی یادآور شد: البته این شرکت در این خصوص به دیوان عدالت اداری شکایتی مبنی بر اینکه باید در مزایده سوم برنده می شد، ارائه کرده است اما احتمال اینکه این شکایت به نفع آنها تمام شود، کم است، زیرا اگر دیوان قرار بود رای دهد باید تا قبل از مزایده چهارم رای صادر می کرد لذا برداشت ما این است که وقتی این شرکت در مزایده چهارم شرکت کرده است یعنی اشکالات را پذیرفته و در صدد رفع آن برآمده است زیرا بارها اعلام شده است که در صورت برطرف نکردن ابهامات ،مزایده فردا نیز با مشکل مواجه می شوند. وی با بیان اینکه در مزایده فردا مشکلات مزایده سوم تکرار نمی شود گفت: امیدواریم مزایده فردا با مشخص شدن برنده به نتیجه برسد.

بهار نيوز

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news