امروز : سه شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۲/۲۹ - ۲۰:۵۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اروپایی‌ها نماینده ایران در کن را خریدند

بصير، کشورهایی چون فرانسه،‌اسپانیا و برزیل حق اکران فیلم ایرانی «ناهید» ساخته آیدا پناهنده را در جریان جشنواره بین‌المللی فیلم کن خریدند. در این فهرست نام یونان، سوییس و کلمبیا نیز به چشم می‌خورد. به گزارش اسکرین دیلی، همچنین خریداری حق پخش این فیلم از سوی کمپانی‌های سینمایی کشورهای انگلیس، ‌بلژیک، ایتالیا، هلند، آرژانتین، ترکیه، […]

بصير،

اروپایی‌ها نماینده ایران در کن را خریدند
کشورهایی چون فرانسه،‌اسپانیا و برزیل حق اکران فیلم ایرانی «ناهید» ساخته آیدا پناهنده را در جریان جشنواره بین‌المللی فیلم کن خریدند. در این فهرست نام یونان، سوییس و کلمبیا نیز به چشم می‌خورد. به گزارش اسکرین دیلی، همچنین خریداری حق پخش این فیلم از سوی کمپانی‌های سینمایی کشورهای انگلیس، ‌بلژیک، ایتالیا، هلند، آرژانتین، ترکیه، ‌شیلی و ‌اوروگوئه در دست بررسی است. پخش‌کننده بین‌المللی «ناهید» کتایون شهابی است و این فیلم سینمایی در اولین حضور بین‌المللی خود، در بخش «نوعی نگاه» شصت‌وهشتمین دوره جشنواره کن، ضمن رقابت در جمع فیلم‌های منتخب این بخش رسمی، برای کسب دوربین طلایی کن ۶۸ هم با دیگر فیلم‌اولی‌های حاضر در این رویداد معتبر رقابت خواهد کرد.

در خلاصه داستان فیلم سینمایی «ناهید» از محصولات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی آمده است: ناهید که با داشتن یک پسر از همسرش جدا شده است، سعی می‌کند ضمن حفظ حضانت فرزندش، با شرایط جدید زندگی خود کنار بیاید. ساره بیات، پژمان بازغی و نویدمحمدزاده بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند. این فیلم در روزهای ۲۶ و ۲۷ اردیبهشت‌ماه، طی سه نوبت نمایش در سالن‌های «دبوسی» و «آندره بازن» روی پرده رفت. شصت‌وهشتمین دوره جشنواره فیلم کن از چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت‌ماه آغاز شده و تا روز ۳ خردادماه ادامه خواهد یافت.

بهار نيوز

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news