امروز : سه شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۲/۲۹ - ۲۱:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

«قصه‌ها» را نمی‌توان انکار کرد

بصير، رخشان بنی اعتماد با همراهی فرید مصطفوی دیگر نویسنده فیلمنامه این فیلم و فرهاد اصلانی یکی از بازیگران آن  درباره این فیلم سخن گفتند. این هنرمندان هر کدام با بیان جملات کوتاهی درباره فیلم ، تماشاگران را به دیدن این اثر دعوت کردند. رخشان بنی اعتماد گفت: در وضعیت فعلی به دلیل وجود رسانه‌های […]

بصير،

«قصه‌ها» را نمی‌توان انکار کرد
رخشان بنی اعتماد با همراهی فرید مصطفوی دیگر نویسنده فیلمنامه این فیلم و فرهاد اصلانی یکی از بازیگران آن  درباره این فیلم سخن گفتند. این هنرمندان هر کدام با بیان جملات کوتاهی درباره فیلم ، تماشاگران را به دیدن این اثر دعوت کردند. رخشان بنی اعتماد گفت: در وضعیت فعلی به دلیل وجود رسانه‌های گوناگون مجازی و ماهواره‌ها و … ​حفظ حرمت تماشاگرانی که به سینما می‌آیند، واجب است. او ادامه داد: درباره «قصه‌ها» هیچ ادعایی ندارم، اما این ادعا را دارم که «قصه‌ها» فیلم راستگویی است و با احتیاط می‌گویم فیلمی است که ​حتما ​باید آن را دید.

​همچنین فرهاد اصلانی در پاسخ به این پرسش که چگونه تماشاگران را برای دیدن فیلم دعوت می‌کند، گفت: تماشاگر «قصه‌ها» فیلمی با ساختاری محکم و اثری صادقانه می‌بیند، فیلمی درباره عشق. فرید مصطفوی فیلم‌نامه‌نویس «قصه‌ها» هم گفت: تماشاگر فیلمی راستگو خواهد دید، فیلمی همپای مردم. نه خیلی از آنها جلوتر و نه دنباله‌رو آنها. فیلمی که به تماشاگر باج نمی‌دهد. بلکه او را کاملا جدی می‌گیرد و برایش احترام قائل است. «قصه‌ها» تلاش می‌کند یک قدم از مردم جلوتر باشد، اما آنقدرها فاصله ندارد که برج عاج‌نشین باشد.

بهار نيوز

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news