امروز : چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۲/۳۰ - ۷:۳۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیکر عالم وارسته آیت االه شیخ محمدجواد محامدی تشییع شد

بصیر،به نقل از بابل نومه ،  مردم و دوستداران آن بزرگوار نماز میت را به امامت حجت الاسلام حسن روحانی امام جمعه شهرستان بابل اقامه کردند و پیکر ایشان را از مسجد پیر علم به آرامگاه گله محله بابل تشییع کرده و در مقبره خانوادگی خاندان محامدی به خاک سپرده شد . حضور صد ها […]

بصیر،به نقل از بابل نومه ،  مردم و دوستداران آن بزرگوار نماز میت را به امامت حجت الاسلام حسن روحانی امام جمعه شهرستان بابل اقامه کردند و پیکر ایشان را از مسجد پیر علم به آرامگاه گله محله بابل تشییع کرده و در مقبره خانوادگی خاندان محامدی به خاک سپرده شد .
حضور صد ها نفری مردم ولایتمدار شهرستان بابل در مراسم تششیع پیکر ایشان جلوه خاصی به مراسم تشییع بخشیده بود .
آیت الله محامدی سال ۱۳۱۱ هجری شمسی در روستای کله بست بابلسر ( هادی شهر ) بدنیا آمد . ایشان در سن ۱۲ سالگی علوم دینی را نزد پدر بزرگوار خود حجت‌ الاسلام شیخ احمد محامدی ، پدر بزرگ شان آیت‌الله حسن محامدی و سایر روحانیون آن دوران شروع کرد و یک سال بعد برای ادامه تحصیل به قم عزیمت کرد .
وی تحصل علوم دینی را زیر نظر آیات عظام شیخ مھدی امامی مازندرانی، احمد لاکانی، شھید مطهری و شھید محراب محمدعلی صدوقی، حاج‌آقا سلطانی بروجردی، شیخ ابوالفضل زاھدی و آیت‌الله بروجردی در قم ادامه داد و سال ۱۳۴۶ هجری شمسی به بابل برگشت و تا پایان عمر پربرکت خود در این شهر بافی ماند .
آیت الله شیخ محمدجواد محامدی سال ها امام جماعت مسجد پیرعلم بابل را بر عهده داشت ./ع

 

 

بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1