امروز : چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۲/۳۰ - ۷:۳۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پایان المپیاد ورزشی دانش‌آموزی در شهرستان میاندورود

بصیر،، از پایان مسابقات المپیاد ورزشی دانش‌آموزان در شهرستان میاندورود خبر داد و گفت: این مسابقات هفته قبل با معرفی نفرات و تیم‌های برتر به پایان رسید. وی افزود: این مسابقات از ۲۶ مهر سال گذشته و در کلیه دوره‌های آموزشی در بین دانش‌آموزان دختر و پسر و در بیش از هشت رشته ورزشی برگزار […]

بصیر،، از پایان مسابقات المپیاد ورزشی دانش‌آموزان در شهرستان میاندورود خبر داد و گفت: این مسابقات هفته قبل با معرفی نفرات و تیم‌های برتر به پایان رسید.

وی افزود: این مسابقات از ۲۶ مهر سال گذشته و در کلیه دوره‌های آموزشی در بین دانش‌آموزان دختر و پسر و در بیش از هشت رشته ورزشی برگزار شد.
مدیر آموزش و پرورش میاندورود، خاطر نشان کرد: المپیاد ورزشی به منظور شناسایی افراد توانمند و استعداد دانش‌آموزان در رشته‌های مختلف برگزار می‌شود.
وی اظهار داشت: در اختتامیه این المپیاد که در مدرسه شهید ولی‌زاده سورک برگزار شد از نخبگان ورزشی شهرستان که در سطح کشور حائز مقام شده بودند تجلیل شد.
عرب خزائلی ظرفیت دانش‌آموزان میاندورودی در زمینه ورزشی را بسیار بالا دانست و گفت: برای شناسایی و پرورش استعدادهای این افراد باید تلاش بیشتری داشته باشیم./ع

 

 

 

بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news