امروز : چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۲/۳۰ - ۷:۳۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

امحا بیش از ۱۰هزار بوته خشخاش در میاندورود

بصیر، سرهنگ هادی نصیری در گفت‌وگو با میانخبر، از کشف بیش از پنج کیلو تریاک، یک کیلو حشیش و ۱۱ گرم شیشه در طول یک ماه گذشته خبر داد. وی افزود: این کشفیات در سه طرح پاکسازی نقاط آلوده، ارتقا امنیت اجتماعی و پاکسازی محورهای مواصلاتی انجام گرفته است. فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود اظهار داشت: […]

بصیر،

سرهنگ هادی نصیری در گفت‌وگو با میانخبر، از کشف بیش از پنج کیلو تریاک، یک کیلو حشیش و ۱۱ گرم شیشه در طول یک ماه گذشته خبر داد.

وی افزود: این کشفیات در سه طرح پاکسازی نقاط آلوده، ارتقا امنیت اجتماعی و پاکسازی محورهای مواصلاتی انجام گرفته است.

فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود اظهار داشت: ماموران نیروی انتظامی همچنین موفق شدند در هفته گذشته بیش از ده هزار و ۳۰۰ بوته خشخاش را امحا کنند.

نصیری تصریح کرد: در این طرح‌ها ۲۸ نفر دستگیر شدند که پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

وی با اشاره به حادثه به‌وجود آمده برای زن جوان در شهرستان، بیان کرد: خانواده‌ها برای رفت وآمد ترجیحا از خودروهای بومی شهرستان استفاده کنند که در یک نقطه برای انتقال مسافران تجمع می‌کنند.

عضو شورای تامین میاندورود با بیان اینکه با شروع فصل گرما موضوع ارتقا امنیت اجتماعی و برخورد با افراد بدحجاب و بی‌حجاب در دستور کار پلیس قرار می‌گیرد، اضافه کرد: با کسانی که اقدام به هنجار شکنی کنند به شدت برخورد خواهد کرد.

نصیری با تاکید بر اینکه با آغاز طرح سالم‌سازی دریا مردم در جهت استفاده از مواهب الهی شئونات اسلامی را رعایت کنند، افزود: مردم از هرگونه شنا مختلط و شنا در مناطق ممنوعه خودداری کنند.

وی خاطر نشان کرد: پلیس با آمادگی کامل و شبانه‌روزی در سواحل حضور خواهد داشت و با کسانی که اقدام به تخلف کنند برخورد خواهد کرد./ع

 

 

بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news