امروز : چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۲/۳۰ - ۱۵:۴۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

سرمایه اجتماعی مهم‌ترین سرمایه کشور است

بصیر، مهرداد ابراهیمی در نخستین جشن گلریزان تامین جهیزیه ۱۵۰ نوعروس فریدونکنار در هتل ارم این شهرستان با تشکر از سازمان مردم‌نهاد خیریه آبشار عاطفه‌های امام رضا (ع) و خیران فریدونکنار، اظهار کرد: این سازمان خیریه در ابتدای سال ۹۴ بیش از ۸۰۰ سبد کالا به نیازمندان اهدا کرده است. وی با اشاره به اینکه […]

بصیر، مهرداد ابراهیمی در نخستین جشن گلریزان تامین جهیزیه ۱۵۰ نوعروس فریدونکنار در هتل ارم این شهرستان با تشکر از سازمان مردم‌نهاد خیریه آبشار عاطفه‌های امام رضا (ع) و خیران فریدونکنار، اظهار کرد: این سازمان خیریه در ابتدای سال ۹۴ بیش از ۸۰۰ سبد کالا به نیازمندان اهدا کرده است.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۲ هزار سبد کالا در سال گذشته به نیازمندان از سوی این سازمان کمک شده است، اذعان داشت: سرمایه اجتماعی مهم‌ترین سرمایه کشور است که باید هدایت و مدیریت شود.

سرپرست فرمانداری فریدونکنار خاطرنشان کرد: مدتی است که سرمایه اجتماعی در کشور آسیب‌دیده است و باید این مشکل را ترمیم کنیم و امید را به زندگی مردم برگردانیم.

ابراهیمی افزود: باید با برنامه‌ریزی درست و جدی و با بهره‌گیری از سرمایه اجتماعی، برای رسیدن به توسعه پایدار گام برداریم.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news