امروز : چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۲/۳۰ - ۱۷:۴۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کودکان بیگناه یمنی همچنان قربانی آل‌سعود

بصیر،منابع رسانه ای خبر دادند که درجریان افزون بر ۲۵ حمله جنگنده های سعودی به شهر رحبان در استان صعده دست کم ۵ نفر شهید و ۴ نفر زخمی شدند. یکی از زخمی ها با وضعیت اسفبار و چهره خون آلود در برابر دوربین العالم تاکید کرد که مردم یمن در هیچ شرایطی در برابر […]

بصیر،منابع رسانه ای خبر دادند که درجریان افزون بر ۲۵ حمله جنگنده های سعودی به شهر رحبان در استان صعده دست کم ۵ نفر شهید و ۴ نفر زخمی شدند.

یکی از زخمی ها با وضعیت اسفبار و چهره خون آلود در برابر دوربین العالم تاکید کرد که مردم یمن در هیچ شرایطی در برابر آل سعود سرتعظیم فرود نخواهد آورد.

از سوی دیگر، جنگنده های سعودی، یک اتوبوس حامل افراد غیرنظامی در منطقه کتاب الحزه در استان اب را هدف قرار دادند که در نتیجه آن شماری از سرنشینانِ اتوبوس به شهادت رسیده و شماری زخمی شدند.

در این میان، ویرانی های به جا مانده از حملات هوایی جنگنده های سعودی علیه غیرنظامیان و مدارس و مناطق مسکونی به ویژه در منطقه فج عطان، صنعا و حومۀ آن را به ویرانه ای تبدیل کرده است.

یکی از ساکنان مناطق جنگ زده، گفت: آن ها دفاتر کار، انبارها و ساختمان هایی را هدف قرار می دهند که هیچ سلاحی در آن ها نگهداری نمی شود، در واقع آن ها فقط می خواهند ساختمان ها را ویران کنند.

جنگنده های سعودی همچنین پنج بار استان تعز و پادگان رادیو و همچنین پادگان تیپ ۲۲ را در این استان هدف قرار داده، شماری را زخمی کردند./ع

 

 

 

بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news