امروز : جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۳/۰۱ - ۱۲:۲۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

محاصره بیمارستان جسرالشغور درهم شکست

بصير،شبکه المنار لبنان از شکسته شدن محاصره بیمارستان جسر الشغور در حومه ادلب توسط ارتش سوریه و آزادی نظامیان تحت محاصره در این بیمارستان خبر داد. خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) نیز گزارش داد، نیروهای مدافع بیمارستان جسر الشغور موفق شده‌اند که صبح امروز با انجام یک عملیات تاکتیکی محاصره این بیمارستان توسط تروریست‌های داعش را […]

بصير،شبکه المنار لبنان از شکسته شدن محاصره بیمارستان جسر الشغور در حومه ادلب توسط ارتش سوریه و آزادی نظامیان تحت محاصره در این بیمارستان خبر داد.

خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) نیز گزارش داد، نیروهای مدافع بیمارستان جسر الشغور موفق شده‌اند که صبح امروز با انجام یک عملیات تاکتیکی محاصره این بیمارستان توسط تروریست‌های داعش را بشکنند.

خبرنگار العالم  نیز از دمشق نیز گزارش داد که اطلاعات اولیه نشان می دهد که ارتش سوریه  مسیر خروج نیروهای مستقر در بیمارستان جسرالشغور را امن کرده است.

بشار اسد رئیس جمهور سوریه چند روز پیش با حضور در مراسم عید شهدا و دیدار با فرزندان آنها با اشاره به درگیری‌های موجود در ادلب تأکید کرد که تجهیزات برای حمایت از واحدهای ارتش در منطقه «جسرالشغور» به‌زودی ارسال خواهد شد./ع

بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news