امروز : جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۳/۰۱ - ۱۲:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حمایت «سعد حریری» از «جبهة النصره»

بصير،«سعد حریری» رئیس جریان المستقبل لبنان با کارشکنی در برابر عملیات آتی ارتش لبنان در شهر عرسال، به طور ضمنی از عناصر تروریستی و تکفیری مستقر شده در این منطقه مرزی حمایت کرد. به گزارش شبکه العالم، سعد حریری در صفحه رسمی خود در شبکه اجتماعی «توئیتر» نوشت:  نداهایی که عرسال را تهدید می کند، […]

بصير،«سعد حریری» رئیس جریان المستقبل لبنان با کارشکنی در برابر عملیات آتی ارتش لبنان در شهر عرسال، به طور ضمنی از عناصر تروریستی و تکفیری مستقر شده در این منطقه مرزی حمایت کرد.

به گزارش شبکه العالم، سعد حریری در صفحه رسمی خود در شبکه اجتماعی «توئیتر» نوشت:  نداهایی که عرسال را تهدید می کند، هر قدر هم بلند باشد، به اهدافش نمی‌رسد و تلاش برای درگیر ساختن ارتش لبنان در نبردهایی که حزب الله زمان و مکانش را تعیین می‌کند، به نتیجه نمی‌رسد و ما در قبال آن سکوت نخواهیم کرد.

حریری در اظهاراتی تحریک آمیز افزود: به مردم عرسال می‌گوییم شما حامی واقعی لبنان در برابر تروریسم و دعوت به تحریک و فتنه گری هستید.

رئیس جریان المستقبل لبنان، مسئولیت حمایت از تروریسم سلفیِ تکفیری در لبنان به ویژه در شمال آن را به عهده داشته و متهم به وارد ساختن تکفیری‌ها و تروریست‌های مسلح به داخل سوریه از این مناطق است.

شماری از تروریست ‌ای «جبهه النصره» و گروه‌های سلفی پس از فرار از منطقه «القلمون» در مرز سوریه با لبنان، راهی شهر عرسال در منطقه «بقاع» لبنان شده‌اند.

ارتش لبنان قصد حمله به تروریست‌های مسلح در این منطقه را دارد. شهر عرسال یکی از اماکن آماده سازی انواع خودروهای بمب گذاری شده برای ارسال به مناطق مختلف لبنان به ویژه بیروت بوده است./ع

بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news