امروز : جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۳/۰۱ - ۱۲:۳۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

۵ پرسپولیسی در خطر از دست دادن بازی با الهلال

بصير، پنج بازیکن پرسپولیس احتمال دارد به خاطر مصدومیت نتوانند تیم‌شان را در بازی با الهلال همراهی کنند. مایکل اومانیا، مهرداد کفشگری، فرناندو گابریل، حمیدرضا علی‌عسگر و محسن بنگر نفراتی هستند که به خاطر مصدومیت هر روز دو نوبت فیزیوتراپی می‌کنند تا دیدار تیم‌شان مقابل الهلال را از دست ندهند. نفرات یادشده در تمرین روز […]

بصير، پنج بازیکن پرسپولیس احتمال دارد به خاطر مصدومیت نتوانند تیم‌شان را در بازی با الهلال همراهی کنند. مایکل اومانیا، مهرداد کفشگری، فرناندو گابریل، حمیدرضا علی‌عسگر و محسن بنگر نفراتی هستند که به خاطر مصدومیت هر روز دو نوبت فیزیوتراپی می‌کنند تا دیدار تیم‌شان مقابل الهلال را از دست ندهند.

نفرات یادشده در تمرین روز چهارشنبه پرسپولیس زیر نظر کادر پزشکی تمرین کردند و وضعیت همه آنها نگران‌کننده بود. برانکو از این بازیکنان خواسته تا روز شنبه چند جلسه فیزیوتراپی داشته باشند تا در تمرین عصر فردا در مورد آنها تصمیم نهایی را اتخاذ کند.

تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس طی دیروز و امروز تعطیل بود و قرار است عصر روز شنبه سرخپوشان اولین تمرین تاکتیکی خود را برای بازی برگشت مقابل الهلال انجام دهند.

دیدار برگشت الهلال عربستان – پرسپولیس ایران در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان  آسیا روز سه‌شنبه ۵ خرداد در ریاض برگزار خواهد شد./ع

بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news