امروز : جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۳/۰۱ - ۱۲:۴۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

داعش زنان ایزدی را در”رقه” می‌فروشد

بصير،روزنامه “دیلی میل” چاپ انگلیس در گزارشی آورده است: «زینب بنگورا» نماینده ویژه سازمان ملل در امور خشونت جنسی تاکید کرد که گروه تروریستی داعش زنان ایزدی را انتخاب و آنها را برای فروش به بازار بردگان در شهر رقه سوریه می‌فرستد تا دختران به آن کسی تعلق بگیرد که مبلغ گزافی بپردازد. به نوشته […]

بصير،روزنامه “دیلی میل” چاپ انگلیس در گزارشی آورده است: «زینب بنگورا» نماینده ویژه سازمان ملل در امور خشونت جنسی تاکید کرد که گروه تروریستی داعش زنان ایزدی را انتخاب و آنها را برای فروش به بازار بردگان در شهر رقه سوریه می‌فرستد تا دختران به آن کسی تعلق بگیرد که مبلغ گزافی بپردازد.

به نوشته این روزنامه، “گروه تروریستی داعش برای دختران اسیر قیمت تعیین می‌کند و سپس آنها برای فروش به بازار بردگان می‌فرستد”.

در گزارش این روزنامه آمده است: “سازمان ملل پس از انجام تحقیقات و جمع آوری اطلاعات از مناطق مختلف سوریه، عراق، ترکیه، لبنان و اردن، جنایتهای شنیع داعش علیه زنان ایزدی را برملا کرد”.

به گزارش شبکه العالم، دیلی میل افزود: “عناصر داعش علیه دخترانی که آنها را از خانه هایشان در شمال عراق در اگوست گذشته ربوده اند، دست به جنایت اخلاقی وسوء استفاده جنسی می‌زنند./ع

بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news