امروز : جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۳/۰۱ - ۲۰:۰۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اتفاق تلخ برای خبرنگار ورزشی +عکس

بصیر، داوود عابدی خبرنگار ورزشی شبکه خبر، متاسفانه خبر ناراحت‌کننده‌ای را در صفحه اجتماعی خود منتشر کرده است.  به گزارش جهان به نقل از بانک ورزش، عابدی نوشت: «سلام سه شبانه روزه که دنیای من تیره و تار شده،، نمیخواستم پستش کنم اما چاره ندارم احساس کردم شاید شما بتونید به هر شکل من رو […]

بصیر،

داوود عابدی خبرنگار ورزشی شبکه خبر، متاسفانه خبر ناراحت‌کننده‌ای را در صفحه اجتماعی خود منتشر کرده است.

 به گزارش جهان به نقل از بانک ورزش، عابدی نوشت: «سلام سه شبانه روزه که دنیای من تیره و تار شده،، نمیخواستم پستش کنم اما چاره ندارم احساس کردم شاید شما بتونید به هر شکل من رو راهنمایی کنید.

پدر دلسوز و زحمت کشم سه روزه که خونه رو ترک کرده و هنوز برنگشته به پلیس و بیمارستان ها و همه اطراف سر زدم اما خبری نشد منزل مادرم غرب تهران هست و البته پدر هشتاد و هفت ساله ام کمی هم دچار آلزایمر شده بود … از اینکه به دلیل گرفتاری شاید نتونم پاسخ بهتون بدم پیشاپیش عذر می‌خوام فقط فقط التماس دعا.

من از همتون ممنونم که به من روحیه میدین از دوستانی که پست گذاشتن و همکارام از روزنامه ها و خبرگزاری‌ها که بهم زنگ زدن سپاس فراوان دارم الان هم به امام زاده حمیده خاتون تو باغ فیض اومدم همه دعاهایی که برام کامنت کردین رو خوندم اینارو که دارم می‌نویسم همراه با بغض و اشکه اخه بابای من خیلی مظلومه نمی‌دونم تونسته از یکی تو این چند روز طلب آب یا غذا کنه.. ای خدا کمکم کن.»

فرهنگ نیوز

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news