امروز : یکشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۳/۰۳ - ۱۲:۵۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تصویر صفحه نمایش خود را لحظه ای تغییر دهید + دانلود

بصير،کاربران زیادی هستند که دوست دارند هر لحظه یک عکس بر روی تصویر زمینه گوشی خود قرار دهند.  تحریریه سرویس فضای مجازی باشگاه خبرنگاران نرم افزاری را به کاربران همیشه همراه خود معرفی می کند که با آن می توانند به صورت لحظه ای و با تعیین زمان مشخص  تصویر زمینه گوشی خود را تغییر […]

بصير،کاربران زیادی هستند که دوست دارند هر لحظه یک عکس بر روی تصویر زمینه گوشی خود قرار دهند.

 تحریریه سرویس فضای مجازی باشگاه خبرنگاران نرم افزاری را به کاربران همیشه همراه خود معرفی می کند که با آن می توانند به صورت لحظه ای و با تعیین زمان مشخص  تصویر زمینه گوشی خود را تغییر دهند.
کاربران می توانند برنامه را طوری تنظیم نمایند که در یک باره زمانی خاص نرم افزار بصورت اتوماتیک چندین عکس را به عنوان تصویر زمینه قرار دهد و بعد از گذشت زمان تعیین شده نرم افزار عکس بعدی را به عنوان تصویر زمینه انتخاب می کند.

تغییر تصویر زمینه

این نرم افزار کاملا رایگان بوده و در زمان های ۳۰ دقیقه،۱ ساعت،۱۲ ساعت و ۲۴ ساعت تنظیم می شود.تمام منوها و تنظیمات این نرم افزار فارسی می باشد.پس دست به کار شوید و تصاویر دلخواه خود را جمع آوری کنید و وارد برنامه کنید تا تصاویر شما طی زمان مشخص به عنوان تصویر زمینه قرار گرفته شود.
لازم به ذکر است این نرم افزار خود دارای تصاویری زیبا و متنوع است که کاربران نیز می توانند از آنها به عنوان تصویر پس زمینه صفحه نمایش گوشی خود استفاده کنند.

 • تصاویر محیط برنامه، برای مشاهده در اندازه اصلی روی تصاویر کلیک کنید
هر روز یک تصویر هر روز یک تصویر هر روز یک تصویر

 • دانلود و مشخصات فایل
دانلود

 • حجم: ۴٫۳۵مگابایت
• نسخه: ۱٫۰
 • اجرا در: اندروید ۲٫۳
• امتیاز: 

بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news