امروز : دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۳/۰۴ - ۱۰:۵۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نامه اعتراض آمیز بنزینی به وزیر نفت/احتمال افزایش مجدد قیمت بنزین به ۱۲۰۰ تومان

بصیر، بیژن حاج محمد رضا رئیس اتحادیه جایگاهداران سوخت کشور در خصوص آخرین خبرها از وضعیت بنزین اظهار داشت: به هر حال ما هم از وضعیتی که چند روز پیش به واسطه عدم واریز بنزین به کارتهای سوخت به وجود آمد ناراضی هستیم چون باعث شد مردم از دست ما ناراضی باشند. وی در ادامه افزود: […]

بصیر، بیژن حاج محمد رضا رئیس اتحادیه جایگاهداران سوخت کشور در خصوص آخرین خبرها از وضعیت بنزین اظهار داشت: به هر حال ما هم از وضعیتی که چند روز پیش به واسطه عدم واریز بنزین به کارتهای سوخت به وجود آمد ناراضی هستیم چون باعث شد مردم از دست ما ناراضی باشند.

وی در ادامه افزود: ما درهمین رابطه  نامه ای رسمی را به زنگنه وزیر نفت ارسال کردیم و به آنها اعلام کردیم کاری که انجام دادند اشتباه بوده است، دوستان باید حداقل ۷۲ ساعت قبل از قطع سوخت از کارتها آن را اطلاع رسانی می کردند تا مشکلی به وجود نیاید.

رئیس جایگاهداران سوخت کشور خاطر نشان کرد: ده روز پیش بود که رئیس ستاد سوخت کشور مصاحبه ای را نجام داد که  قیمت بنزین تغییر نمی کند اما متاسفانه بعد از چند روز واقعیت را دیدیم که چگونه  قیمت بنزین افزایش یافت.

حاج محمد رضا تصریح کرد: قیمت بنزین از قبل هم مشخص بود که ۱۰۰۰ تومان می شود چون مردم راضی هستند و فکر نمی کنم دولت دوباره بخواهد قیمت بنزین را کاهش دهد حتی این احتمال هم وجود دارد که بنزین بازهم از ۱۰۰۰ تومان افزایش یابد و به ۱۲۰۰ هم  برسد.

وی در پایان تاکید کرد: به هر حال هدف دولت این بود که این افزایش قیمت وجود داشته باشد و مردهم این افزایش را قبول کرده اند و هیچ مشکلی هم در این رابطه وجود ندارد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news