امروز : دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۳/۰۴ - ۱۵:۱۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

درخشش کاناپولوی بانوان فریدونکنار در لیگ برتر کشور

بصیر، قهرمان کلیج در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: هفته پنجم لیگ برتر کانوپولوی بانوان با برگزاری ۷ دیدار در استخر ستاد مشترک نوشهر برگزار شد. وی تصریح کرد: در مسابقات این هفته کانوپولوی فریدونکنار با نتیجه قاطع ۷ بر صفر از سد تیم صدر سبحان بابلسر گذشت و با برتری برابر دریانوردی نوشهر […]

بصیر، قهرمان کلیج در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: هفته پنجم لیگ برتر کانوپولوی بانوان با برگزاری ۷ دیدار در استخر ستاد مشترک نوشهر برگزار شد.

وی تصریح کرد: در مسابقات این هفته کانوپولوی فریدونکنار با نتیجه قاطع ۷ بر صفر از سد تیم صدر سبحان بابلسر گذشت و با برتری برابر دریانوردی نوشهر حائز دومین برد خود در این رقابت‌ها شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان فریدونکنار افزود: تیم کاناپولوی فریدونکنار با نتیجه ۳ بر ۲ و ۴ بر صفر از تیم‌های هیئت اصفهان و سپاهان اصفهان شکست خورد.

کلیج خاطرنشان کرد: در پایان این رقابت‌ها هیئت قایقرانی اصفهان با ۲۲ امتیاز همچنان صدر نشین است، تجهیزات قایقرانی سپاهان با ۱۹ امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت و راهبران بندر فریدونکنار با ۹ امتیاز در رده سوم قرار دارد.

رئیس اداره ورزش و جوانان فریدونکنار  همچنین به مسابقات کاناپولوی آقایان اشاره و اظهار کرد: در این رقابت‌ها باشگاه سردار شهید بصیر فریدون کنار سه دیدار را با شکست پشت سر گذاشت و تنها در یک دیدار پیروز شد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news