امروز : سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۳/۰۵ - ۷:۵۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

۲۰۰ کلاس درس میزبان مهمانان تابستانی

بصیر، قنبر سلمان‌نژاد در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، با اعلام این خبر، اظهار کرد: ۱۳۰ کلاس درس در قالب ۱۸ مدرسه به عنوان مدارس اصلی و ۱۲ مدرسه دیگر با دارابودن ۷۰ کلاس به عنوان مدارس ذخیره برای اسکان مسافران فرهنگی تعیین شده‌اند. وی گفت: آمادگی برای پذیرش مهمانان فرهنگی در فصل تابستان و عید […]

بصیر، قنبر سلمان‌نژاد در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، با اعلام این خبر، اظهار کرد: ۱۳۰ کلاس درس در قالب ۱۸ مدرسه به عنوان مدارس اصلی و ۱۲ مدرسه دیگر با دارابودن ۷۰ کلاس به عنوان مدارس ذخیره برای اسکان مسافران فرهنگی تعیین شده‌اند.

وی گفت: آمادگی برای پذیرش مهمانان فرهنگی در فصل تابستان و عید فطر جزء برنامه‌های مهم آموزش و پرورش فریدونکنار است.

معاون پشتیبانی آموزش و پرورش فریدونکنار افزود: باید تلاش کنیم تا به غیر از افزایش ظرفیت، کیفیت را نیز بالا ببریم و اعتبارات در راستای کیفیت‌بخشی هزینه شود.

وی تجهیز بیش از پیش مدارس ویژه و درجه یک را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: استفاده بهینه از فضای مدارس برای اسکان مسافران در فصل تابستان و به ویژه تعطیلات عید فطر که تعداد زیادی مهمان فرهنگی وارد استان و شهرستان می‌شوند، مدنظر است.

سلمان‌نژاد از آغاز اسکان تابستانی امسال پس از پایان امتحانات خردادماه سال جاری خبر داد و گفت: این میزبانی تا ۲۵ شهریور امسال ادامه دارد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news