امروز : چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۳/۰۶ - ۱۲:۴۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اعزام زائران عباس آبادی به حرم امام خمینی(ره)

بصير،به نقل از دریاسر، سید امیر حسینی جو در دومین جلسه شورای اداری شهرستان عباس آیاد ضمن گرامیداشت سالروز ارتحال ملکوتی امام راحل(ره)، اظهار داشت: اعزام زائران به حرم امام خمینی(ره) را پیش رو خواهیم داشت و نیاز است ادارات و دستگاه‌های اجرایی شهرستان هماهنگی لازم در خصوص اعزام داشته باشند. وی با بیان اینکه […]

بصير،به نقل از دریاسر، سید امیر حسینی جو در دومین جلسه شورای اداری شهرستان عباس آیاد ضمن گرامیداشت سالروز ارتحال ملکوتی امام راحل(ره)، اظهار داشت: اعزام زائران به حرم امام خمینی(ره) را پیش رو خواهیم داشت و نیاز است ادارات و دستگاه‌های اجرایی شهرستان هماهنگی لازم در خصوص اعزام داشته باشند.

وی با بیان اینکه در حوزه اداری وظیفه سنگینی برعهده داریم، خاطر نشان کرد: بزرگداشت مناسبت‌ها در حد شعار و نصب بنر نباشد بلکه مناسبت‌ها فرهنگ زندگی‌مان را شکل می دهد.

فرماندار عباس آباد با بیان اینکه مدل حکومتی جمهوری اسلامی ایران براساس مدل حکومتی شیعه و برپایه صلح و انسانیت است، بیان داشت: کشورها تلاش می کنند این مدل حکومتی را هدف قرار دهند.

وی گفت: جنگ‌های نیابتی و منطقه ای به نوارهای مرزی ایران اهداف دشمنان است و ما نباید نسبت به این مسایل بی تفاوت باشیم.

حسینی جو با توجه به شعار سال فرمایش رهبری به همدلی و همزبانی بیان داشت: وحدت، همدلی و همزبانی را باید به معنای واقعی پیاده و عملیاتی کرده تا به معنای واقعی سرباز نظام باشیم.

فرماندار عباس آباد خواستار بسیج عمومی همه دستگاه‌ها در بحث ساماندهی سواحل به منظور کاهش غریق در شهرستان شد.

وی تاکید کرد: در حوزه مدیریت شهری و اجرای طرح جامع همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان همگام با شهرداری‌ها موظف به همکاری هستند.

حسینی جو با توجه به پیش رو بودن فصل گرم سال، گفت: صرفه جویی ادارات شهرستان از انرژی برق و آب و استفاده بهینه از انرژی لازم است./ع

بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news