امروز : چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۳/۰۶ - ۱۲:۴۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

عکس/عرضه‌ نسخه‌ طلایی اپل واچ

بصير،حدود یک ماه از عرضه‌ی رسمی نسخه‌های اسپرت و استیل ضدزنگ اپل واچ می‌گذرد و تابه‌حال ساعت تعداد زیادی از افرادی که آن را پیش‌خرید کرده بودند به دستشان رسیده. اکنون ارسال مدل طلایی اپل واچ که در این مدت تنها در عکس‌ها و یا به دست افراد مشهور دیده‌شده بود، برای افراد عادی‌ای که […]

بصير،حدود یک ماه از عرضه‌ی رسمی نسخه‌های اسپرت و استیل ضدزنگ اپل واچ می‌گذرد و تابه‌حال ساعت تعداد زیادی از افرادی که آن را پیش‌خرید کرده بودند به دستشان رسیده.

اکنون ارسال مدل طلایی اپل واچ که در این مدت تنها در عکس‌ها و یا به دست افراد مشهور دیده‌شده بود، برای افراد عادی‌ای که پیش‌ازاین موفق به‌پیش خرید آن شده بودند هم آغازشده است.

همان‌طور که انتظار می‌رفت بسته‌بندی مقوایی بیرونی این ساعت سفیدرنگ است و به‌مانند بسته‌بندی اپل واچ استیل ضدزنگ، شکلی مکعب مانند دارد که در برچسب کناری نوع طلای ۱۸ عیار بدنه‌ی ساعت عنوان‌شده است.

اما لوازم داخل جعبه با نسخه‌های عادی کمی متفاوت است، جعبه‌ی درونیِ حاوی ساعت، از جنس چرم و خاکستری‌رنگ است که همچنین شیار اتصال MagSage اپل در آن تعبیه‌شده. همچنین این نسخه دارای دستمال تمیزکننده‌ای مطابق بارنگ ساعت است و کلمه‌ی Watch Edition به معنی نسخه‌ی طلا بودن این مدل روی این جعبه نوشته‌شده. مدل‌های استیل ضدزنگ جعبه‌ی داخلی‌ای از جنس پلاستیک دارند.

بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news