امروز : چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۳/۰۶ - ۱۷:۰۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

«قصه‌های جنگ» جایگزین روایت فتح شد

بصير، محمد علی فارسی کارگردان مجموعه «قصه‌های جنگ» گفت: این فیلم با توجه به بیانات مقام معظم رهبری در نوروز سال ۸۶ مبنی بر نامگذاری آن سال به عنوان سال اتحاد ملی و انسجام اسلامی ساخته شده است. درتولید این فیلم که حدود یک سال کار تحقیقاتی در برداشته و فیلمبرداری آن نیز بیش از […]

بصير،
محمد علی فارسی کارگردان مجموعه «قصه‌های جنگ» گفت: این فیلم با توجه به بیانات مقام معظم رهبری در نوروز سال ۸۶ مبنی بر نامگذاری آن سال به عنوان سال اتحاد ملی و انسجام اسلامی ساخته شده است. درتولید این فیلم که حدود یک سال کار تحقیقاتی در برداشته و فیلمبرداری آن نیز بیش از پنج ماه به درازا کشیده است با ساکنان مناطق مرزی جنوب کشور و تعداد زیادی از عشایر عرب در رابطه با جنگ تحمیلی مصاحبه شده است.

فارسی از پخش این مجموعه از شبکه مستند ابراز خرسندی کرد و ادامه داد: در طول دوران دفاع مقدس عشایر و ساکنان شهرهای مرزی جنوب بخصوص اهالی بستان، هویزه سوسنگرد و دیگر مناطق نقش ویژه‌ای در جنگ ایفا کرده‌اند و هدف از تولید این مجموعه پرداختن به نقش تأثیرگذار عشایر عرب در دوران جنگ تحمیلی است تا مردمی را نشان دهد که علاوه بر عزیزانشان از تمام زندگی خود نیز در دفاع از کشور گذشته‌اند.

پیش از این شبکه مستند پنج شنبه‌ها و در ساعت ۱۲:۳۰ میزبان مجموعه روایت فتح بود./ع

بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news