امروز : چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۳/۰۶ - ۱۷:۲۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دوقلوهای آلمانی؛ ابزار تبلیغات تروریستی داعش

بصير، نظامیانی با موهای بور و چشم‌های آبی آلمانی‌هایی هستند که داعش اعلام کرده در خدمت این گروه تروریستی بوده‌اند. داعش ۲ برادر آلمانی اهل ایالت نودراین- وست‌فالن را در شرایطی «شهید» خطاب کرده است که یکی از آنها بنابر اعلام این نشریه پیش از این نظامی بوده است. نشریه «دابق» متعلق به این گروه […]

بصير،
نظامیانی با موهای بور و چشم‌های آبی آلمانی‌هایی هستند که داعش اعلام کرده در خدمت این گروه تروریستی بوده‌اند. داعش ۲ برادر آلمانی اهل ایالت نودراین- وست‌فالن را در شرایطی «شهید» خطاب کرده است که یکی از آنها بنابر اعلام این نشریه پیش از این نظامی بوده است.

نشریه «دابق» متعلق به این گروه تروریستی که با عکس‌های متعدد و رنگی سعی در پررنگ جلوه‌دادن پیروزی‌های خود در عراق و سوریه دارد به عکس‌های جوانان غربی اشاره کرده است که به این گروه پیوسته‌اند.

بنابر گزارش نشریه آلمانی «اشپیگل» در صفحه ۳۰ آخرین شماره این نشریه، به ۲ نفر از کشته شدگانی اشاره شده که از اتباع آلمان هستند. «ابومصعب الامانی» در یکی از نبردهای شمال بغداد با یگان چهارم ارتش عراق کشته شده است. برادر وی هم به قالب عامل انتحاری جان باخته است. این افراد به نام‌های  اصلی «کوین» و «مارک» از راه ترکیه به سوریه رفته‌اند.

در بخشی از مطالب این نشریه با شهید خطاب کردن این افراد آمده است «الامانی که پیش از این یکی از نیروهای جنگ صلیبی بود، تغییر روش داد. تقدیر خداوند بر این بود که خیلی زود بدی‌های وی به خوبی تبدیل شوند و وی مبارزی است که خونش در راه هدفی مقدس ریخته شده است. هر دوی این افراد وارد بهشت شده‌اند.»

مقامات امنیتی آلمان تاکنون مرگ این ۲ برادر را تائید نکرده‌اند چرا که اطلاعاتی که از مناطق درگیر جنگ با داعش به دست آمده بسیار کم است. با این حال شماری از رسانه‌‌های آلمانی به نقل از وبلاگ‌نویسی ناشناس، مطالبی را در این زمینه منتشر کرده بودند./آ

بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news