امروز : چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۳/۰۶ - ۱۷:۲۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اعلام میانگین دریافتی بازیکنان استقلال

بصير، بحث مشکلات مالی بازیکنان استقلال و همچنین اعضای کادر فنی این تیم در فصلی که گذشت بارها و بارها توسط کادر فنی و بازیکنان استقلال در رسانه‌ها مطرح شد. اینکه بازیکنان و کادر فنی تیم استقلال چند درصد از قرارداد خود را دریافت کردند خودش جای سوال داشت اما بهرام افشارزاده در گفت‌و‌گو با […]

بصير، بحث مشکلات مالی بازیکنان استقلال و همچنین اعضای کادر فنی این تیم در فصلی که گذشت بارها و بارها توسط کادر فنی و بازیکنان استقلال در رسانه‌ها مطرح شد.

اینکه بازیکنان و کادر فنی تیم استقلال چند درصد از قرارداد خود را دریافت کردند خودش جای سوال داشت اما بهرام افشارزاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس به صورت جزئی به دریافتی بازیکنان و کادر فنی استقلال اشاره کرد.

در این میان کادر فنی تیم استقلال ۵۲ در صد از قرارداد خود را دریافت کرده است که تقریبا این رقم دریافتی شامل حال امیر قلعه‌نویی نیز می‌شود.

همچنین اکثر بازیکنان تیم استقلال نزدیک به ۴۸ درصد از قرارداد خود را دریافت کرده اند. در این بین یعقوب کریمی پایین تر از ۳۰ در صد از قرارداد خود را دریافت کرده که این رقم از سایر بازیکنان کمتر است.

بازیکنانی مثل رضا عنایتی، وحید طالب‌لو،میلاد سلیمان فلاح، میلاد نوری فقط ۲۵ میلون تومان از باشگاه استقلال دریافتی داشتند که این موضوع در نوع خود جالب است.

افشارزاده در پایان گفت‌و‌گو با فارس تاکید کرد: من به تعهدی که بازیکنان استقلال داده‌ام پایبند هستم و در اسرع وقت مطالبات بازیکنان را پرداخت خواهم کرد./آ

بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news