امروز : جمعه ۸ خرداد ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۳/۰۸ - ۱۰:۴۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

فرود هواپیمای کمک‌های ایران به یمن در جیبوتی

بصیر، هواپیمای حامل کمک‌های انسان دوستانه جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران به یمن با موفقیت در فرودگاه بین‌المللی جیبوتی به زمین نشست. این هواپیما با کسب مجوزهای لازم ساعت ۶ بامداد امروز فرودگاه بندرعباس را به سمت جیبوتی ترک کرد. هواپیمای ایلوشن ۷۶ جمهوری اسلامی ایران پس از طی مسیر چهار ساعته با وجود کارشکنی‌های […]

بصیر، هواپیمای حامل کمک‌های انسان دوستانه جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران به یمن با موفقیت در فرودگاه بین‌المللی جیبوتی به زمین نشست.

این هواپیما با کسب مجوزهای لازم ساعت ۶ بامداد امروز فرودگاه بندرعباس را به سمت جیبوتی ترک کرد.

هواپیمای ایلوشن ۷۶ جمهوری اسلامی ایران پس از طی مسیر چهار ساعته با وجود کارشکنی‌های معمول عربستان با موفقیت و سلامت کامل در فرودگاه جیبوتی فرود آمد.

سرپرست تیم اعزامی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در این خصوص در مصاحبه با صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران گفت: بیش از ۲۰ تن مواد غذایی شامل انواع تن ماهی با توجه به نیاز مبرم غذایی در یمن به برنامه جهانی غذا وابسته به سازمان ملل تحویل شد.

صارم رضایی افزود: برنامه جهانی غذا نیز این محموله را برای توزیع در بین مردم ستمدیده یمن به هلال احمر این کشور تحویل می‌دهد.

محموله غذایی هلال احمر جمهوری اسلامی ایران ساعت یک بامداد امروز در یک فروند هواپیمای ایلوشن ۷۶ در فرودگاه بین‌المللی بندرعباس بارگیری شد.

پیشتر نیز با ایجاد محدودیت‌های عربستان سعودی از ورود سه هواپیمای جمهوری اسلامی ایران حاوی اقلام دارویی و غذایی به یمن جلوگیری شده بود.

دانا

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1