امروز : جمعه ۸ خرداد ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۳/۰۸ - ۱۰:۵۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

جای خالی نماینده مردم در برنامه‌های حوزه انتخاباتی خود!

بصیر، با فرارسیدن ماه مبارک شعبان و اعیاد پیش‌رو، برنامه‌های شاد و متنوعی در فریدونکنار برگزار شد که می‌توان به جشن نکوداشت روزملی جوان در سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی ساحلی از پارک لاله تا پل میلاد اشاره کرد. در این مراسم که با استقبال بسیار خوب مردم همیشه در […]

بصیر، با فرارسیدن ماه مبارک شعبان و اعیاد پیش‌رو، برنامه‌های شاد و متنوعی در فریدونکنار برگزار شد که می‌توان به جشن نکوداشت روزملی جوان در سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی ساحلی از پارک لاله تا پل میلاد اشاره کرد.

در این مراسم که با استقبال بسیار خوب مردم همیشه در صحنه فریدونکنار برگزار شد، حضور مسئولان شهرستان و برخی ورزشکاران و هنرمندان نامدار کشور در نوع خود جالب توجه بود.

اما در این بین عدم حضور برخی از مسئولان شهرستان جای سوال و تامل داشت، از جمله این افراد می‌توان به نماینده مردم فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد.

البته عدم حضور این فرد در فریدونکنار نکته عجیبی نبوده است چرا که در طول این سه سال گذشته نیز این نماینده مجلس در جمع مردم این شهرستان حضور پیدا نیافته بود اما نکته قابل تاملی که شاید از قدرت تصمیم‌گیری این فرد خارج شده بود این است که در زمانی که وی در سال آخر نمایندگی خود دفتر ارتباط مردمی! در یکی از روستاهای فریدونکنار افتتاح می‌کند حداقل‌ترین کار برای موجه نشان دادن این امر، حضور در بین مردم است.

البته این احتمال نیز وجود دارد که شاید آقای نماینده به علت حضور در هیئت مدیره باشگاه بزرگی چون استقلال تهران، زمان کافی برای حضور در فریدونکنار ندارد که این خود جای تعجب است که فریدونکنار و بابلسر که یک شهر توریستی و کشارزی است و وی باید در این کمسیون‌ها فعال باشد، در کمیسیون ورزش چه می‌کند؟

به هر حال مردم که این فرد را به عنوان نماینده خود در مجلس می‌دانند انتظاراتی نیز دارند که حضور در برخی از مراسم‌های بزرگ شهرستانی از این فبیل است.

دیدگاه بینندگان
  • hasan

    تاریخ : ۹ - خرداد - ۱۳۹۴

    سلام:

    آقای مدیر اگه آقای نماینده می اومد … حاج والی الله نمی تونست تو جشن شرکت کنه … همه این سر وصدا ها این بود که یادگار … ۸ سال … در اصل جشن برای کلید خوردن ایشون و ورود به عرضه انتخابات زود هنگام بود.


    پاسخ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news