امروز : شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۳/۰۹ - ۱۱:۳۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بلاتر از پلاتینی انتقام می‌گیرد

بصير،شب گذشته بعد از آنکه پلاتینی و فدراسیون‌های هم پیمانش از دادن رای در انتخابات ریاست فیفا به سپ بلاتر خودداری کردند، رسانه‌های جهان وضعیت پیش‌آمده را تحلیل کردند. گزارشگر شبکه تلویزیونی کانال پلاس در برنامه‌ای که ساعتی بعد از اتمام مراسم پخش شد،‌ گزینش مجدد رئیس سوئیسی و عدم حمایت یوفا از وی را […]

بصير،شب گذشته بعد از آنکه پلاتینی و فدراسیون‌های هم پیمانش از دادن رای در انتخابات ریاست فیفا به سپ بلاتر خودداری کردند، رسانه‌های جهان وضعیت پیش‌آمده را تحلیل کردند.

گزارشگر شبکه تلویزیونی کانال پلاس در برنامه‌ای که ساعتی بعد از اتمام مراسم پخش شد،‌ گزینش مجدد رئیس سوئیسی و عدم حمایت یوفا از وی را مورد تحلیل و ارزیابی قرارداد.

براساس این اعلام با انتخاب مجدد بلاتر ،‌دوره پنجم ریاست مدیر ۷۹ ساله بر فیفا آغاز شد. دوره‌ای که با توجه به فاصله گرفتن زیاد یوفا از آن،‌به نظر می‌رسد سخت‌ترین دوره کاری پیرمرد سوئیسی باشد.

در گزارش کانال‌پلاس عنوان شد بلاتر به خاطر عدم حمایت پلاتینی و هم‌پیمانانش، از رئیس فرانسوی ،‌دیر یا زود انتقام می‌گیرد.

گزارشگر شبکه مذکور برای این منظور به آن بخش از جملات رئیس ابقا شده اشاره کرد که گفت:‌ همه را می‌بخشم اما هیچوقت فراموش نمی‌کنم.

در رای‌گیری مذکور اتحادیه فوتبال اروپا جانب حمایت از علی بن الحسین را گرفت که همین امر باعث ناراحتی بلاتر شد./آ

بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news