امروز : شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۳/۰۹ - ۱۱:۴۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کواچ: بازیکنانم حرفه‌ای هستند

بصير، اسلوبودان کواچ پس از آخرین تمرین پیش از مسابقه با آمریکا اظهار داشت: تیم ایران در شرایط خوبی قرار دارد. ملی‌پوشان در چند تمرین خود در آمریکا با تمرکز بالایی تمرینات را پیگیری کردند. وی با بیان اینکه فردا مسابقه بسیار سختی خواهیم داشت، تصریح کرد: بازیکنانم باید با تمام توان در این مسابقه […]

بصير، اسلوبودان کواچ پس از آخرین تمرین پیش از مسابقه با آمریکا اظهار داشت: تیم ایران در شرایط خوبی قرار دارد. ملی‌پوشان در چند تمرین خود در آمریکا با تمرکز بالایی تمرینات را پیگیری کردند.

وی با بیان اینکه فردا مسابقه بسیار سختی خواهیم داشت، تصریح کرد: بازیکنانم باید با تمام توان در این مسابقه شرکت کند تا بتوانند بازی را ببرند. آمریکا یکی از برترین‌های دنیاست. علاوه بر این که آمریکا از امتیاز میزبانی هم برخوردار است.

کواچ با یادآوری اینکه تیم ملی والیبال ایران باید در زمین آمریکا و در لس آنجلس بازی کند، گفت: از طرف دیگر من هم بازیکنان خوبی در اختیار دارم که در سطح حرفه‌ای بازی می‌کنند که باید عملکرد خوب خود را باز هم فردا و پس فردا در زمین به نمایش بگذارند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در ادامه افزود: در گروه سختی قرار داریم. همه بازی‌های این گروه سخت است و نباید فکر کنیم که چون روسیه با ترکیب اصلی خود به میدان نمی‌آید، پس می‌توانیم آنها را شکست دهیم. باید همه بازی‌ها را جدی بگیریم. باید نهایت امتیاز ممکن را تا آخرین لحظه از حریف بگیریم.

وی درباره آخرین وضعیت امیر غفور و شهرام محمودی نیز گفت: تمرکز زیادی روی غفور داشتم و خوشبختانه او پیشرفت خوبی داشته است. به هر حال در سه بازی اول به او فرصت بازی خواهم داد. شهرام محمودی الان در وضعیت خوبی است. پیش از این گفته بودم که شاید نتواند به بازی برسد چون او دچار مصدومیت جزئی شده بود، اما هم اکنون در وضعیت خوبی به سر می‌برد./آ

بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news