امروز : یکشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۳/۱۰ - ۱۰:۴۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نصرتی: امنیت امروز جامعه را مدیون جانبازان هستیم/ ابراهیم‌نژاد: زمین‌گیران جبهه فرهنگی‌ را دریابیم

بصیر، محمد نصرتی در این همایش که در شبکه بهداشت و درمان فریدونکنار برگزار شد، اظهار کرد: شهامت رزمندگان و جانبازان بر کسی پوشیده نیست و اگر شما نبودید امنیت نیز در جامعه برقرار نمی‌شد. وی با بیان اینکه شما باید به جانبازی خود افتخار کنید، تصریح کرد: برخی از جانبازان از شدت درد، زندگی سختی […]

بصیر، محمد نصرتی در این همایش که در شبکه بهداشت و درمان فریدونکنار برگزار شد، اظهار کرد: شهامت رزمندگان و جانبازان بر کسی پوشیده نیست و اگر شما نبودید امنیت نیز در جامعه برقرار نمی‌شد.

وی با بیان اینکه شما باید به جانبازی خود افتخار کنید، تصریح کرد: برخی از جانبازان از شدت درد، زندگی سختی دارند و این وظیفه ما و نسل بعدی است که از شهدای زنده تجلیل به عمل آوریم.

در ابتدای این همایش نیز رئیس اداره تبلیغات اسلامی فریدونکنار نیز با بیان اینکه حضرت ابالفضل(ع) و امام سجاد(ع) الگوی جانبازان و آزادگان ما هستند، اذعان کرد: جانبازان، بازماندگان دفاع مقدس هستند و هرچه در حقشان انجام دهیم کم است.

حجت‌الاسلام محمدعلی ابراهیم‌نژاد، خاطرنشان کرد: بر تمامی ما واجب است تا پیام امام و آزمان‌های شهدا را محقق کنیم و آن را به نسل‌های بعدی انتقال دهیم.

وی با بیان اینکه جانبازان، راویان زنده جنگ تحمیلی هستند، گفت: جنگ همچنان ادامه دارد و امروز جبهه از خاکریز به هجمه فرهنگی تغییر کرده است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی فریدونکنار یادآور شد: آنهایی را باید دریابیم که در جبهه فرهنگی زمین‌گیر شدند و در این زمینه وظیفه جانبازان بسیار ضروری است.

ابراهیم‌نژاد در پایان تاکید کرد: بر تمامی جامعه اسلامی وظیفه است که فداکاری‌های جانبازان را قدر بدانیم.

یادآور می‌شود از ۵۲۵ کارمند شبکه بهداشت فریدونکنار، ۴۱ نفر جانباز ۵ تا ۵۰ درصد و ۱۶ فرزند شهید هستند.

در پایان این مراسم نیز از کارمندان جانباز این اداره با اهدای جوایزی تجلیل به عمل آمد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news