امروز : یکشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۳/۱۰ - ۱۸:۱۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نایب رئیس رئال:‌ بنیتس مربی ما می‌شود

بصير، ادواردو فرناندز در گفت‌وگویی تاکید کرد که رافائل بنیتس به عنوان سرمربی جدید رئال مادرید انتخاب شده است و هفته آینده رسما به رسانه‌ها معرفی خواهد شد. او گفت: تنها یک چیز درباره آنچلوتی می‌توانم بگویم و آن این است که او یک پدیده بود و باید از او تشکر بکنیم. آنچلوتی مربی بزرگ […]

بصير،

نایب رئیس رئال:‌ بنیتس مربی ما می‌شود
ادواردو فرناندز در گفت‌وگویی تاکید کرد که رافائل بنیتس به عنوان سرمربی جدید رئال مادرید انتخاب شده است و هفته آینده رسما به رسانه‌ها معرفی خواهد شد. او گفت: تنها یک چیز درباره آنچلوتی می‌توانم بگویم و آن این است که او یک پدیده بود و باید از او تشکر بکنیم. آنچلوتی مربی بزرگ و باشخصیتی بود. او ما را تحت تاثیر قرار داد. تا چند روز پیش آنچلوتی بهترین مربی جهان بود؛ همچنانکه مورینیو نیز دو سال پیش برای ما بهترین مربی جهان بود. رافائل بنیتس هم هفته آینده مربی ما می‌شود و او هم بهترین است.
ادواردو درباره جدایی یا ماندن گرت بیل گفت: بیل یک بازیکن استثنایی است. او در رئال مادرید باقی می ماند و این باعث خوشحالی همه است. رئال مادرید چند روز پیش کارلو آنچلوتی را از کار برکنار کرد.

بنیتس فصل قبل هدایت ناپولی را بر عهده داشت اما نتوانست در این تیم انتظارات را برآورده کند. این مربی اسپانیایی علاوه بر ناپولی در تیم‌های چلسی، والنسیا و لیورپول نیز مربیگری کرده است اما بهترین دوران حضورش به لیورپول برمی‌گردد که توانست با این تیم قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کند.

بهار نيوز

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news