امروز : یکشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۳/۱۰ - ۱۸:۱۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

جان کری در فرانسه راهی بیمارستان شد

بصير، به گزراش شبکه خبری ای بی سی، جان کری، وزیر خارجه آمریکا امروز(یکشنبه) در پی حادثه‌ای هنگام دوچرخه سواری در شرق فرانسه با هلی‌کوپتر به بیمارستانی در سوئیس منتقل شد. وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که حال کری در حال حاضر خوب است و به احتمال زیاد وی از ناحیه ساق پا دچار آسیب […]

بصير،

جان کری در فرانسه راهی بیمارستان شد
به گزراش شبکه خبری ای بی سی، جان کری، وزیر خارجه آمریکا امروز(یکشنبه) در پی حادثه‌ای هنگام دوچرخه سواری در شرق فرانسه با هلی‌کوپتر به بیمارستانی در سوئیس منتقل شد. وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که حال کری در حال حاضر خوب است و به احتمال زیاد وی از ناحیه ساق پا دچار آسیب دیدگی شده است.

جان کربی، سخنگوی کری گفت: وزیر خارجه با هلی‌کوپتر امداد به بیمارستان HUG ژنو منتقل شد. شرایط جسمانی وی در حال حاضر باثبات است و هوشیاری خود را از دست نداده است. کری برای انجام مذاکرات هسته‌ای در ژنو سوئیس به سر می‌برد.

به گفته کربی، معلوم نیست که آیا کری می‌تواند به برنامه خود برای سفر به چهار کشور که قرار بود از اواخر بعداز ظهر امروز آغاز شود ادامه دهد یا خیر. کری قرار بود برای دیدار با پادشاه و نخست‌وزیر اسپانیا راهی مادرید شده و سپس برای شرکت در کنفرانس بین‌المللی مبارزه با داعش دو روز در پاریس باشد. دوچرخه سواری کری بخشی از برنامه‌های وزیر خارجه آمریکا در سفرهای دیپلماتیکش محسوب می‌شود و وی اغلب دوچرخه‌اش را با خود همراه دارد.

بهار نيوز

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news