امروز : دوشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۳/۱۸ - ۹:۴۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

جشن و فراموشی تنها ره‌آورد روز جوان در فریدونکنار!

بصیر، به مناسبت میلاد حضرت علی‌اکبر(ع)، در تقویم جمهوری اسلامی ایران، روزی به نام روز جوان نامگذاری شده است تا در این روز به صورت ویژه به جوانان و آینده‌سازان کشور توجه شود، نیازها و درخواست‌های‌شان مطرح و تا حد امکان آنها را برطرف کنند. همچنین از جوانان نخبه و برتر کشور تجلیل به عمل […]

بصیر، به مناسبت میلاد حضرت علی‌اکبر(ع)، در تقویم جمهوری اسلامی ایران، روزی به نام روز جوان نامگذاری شده است تا در این روز به صورت ویژه به جوانان و آینده‌سازان کشور توجه شود، نیازها و درخواست‌های‌شان مطرح و تا حد امکان آنها را برطرف کنند.

همچنین از جوانان نخبه و برتر کشور تجلیل به عمل آید و در کنار تمامی این موارد سیره و منش حضرت علی‌اکبر به عنوان الگوی جوانان ایران اسلامی تبیین شود.

فریدونکنار در سال جاری نیز به پاس حمایت، زحمات و تشکر از تلاش‌های بی‌وقفه جوانان این شهرستان نیز شاهد برگزاری جشنی در سالن شهدا بود که در واقع از جوانان نخبه و برتر فریدونکنار برگزار شد.

اما متاسفانه اصلی‌ترین وظیفه مسئولان که بررسی مسائل اجتماعی و اقتصادی جوان است هرگز به آن توجه نشد و به راحتی می‌توان گفت که این جوانان به فراموشی سپرده شدند.

مسئولان فریدونکناری قطعا می‌دانند که جوانان این شهرستان که با بیکاری، موانع ازدواج و مشکلات فراوان تامین مسکن و غیره دست و پنجه نرم می‌کنند باید در کنار این جشن که البته با انتقاداتی نیز همراه بود به این مسائل نیز توجه می‌کردند و درصدد رفع آن بر می‌آمدند.

این مسئولان قطعا به این موضوع واقفند که باید با بیکاری موجود در فریدونکنار مبارزه کنند و با تامین فرصت‌های شغلی مشکلات معیشتی این جوانان را برطرف سازند.

اینکه در یک جشن از برخی از جوانان برتر تجلیل شود کار نیکویی است اما آنچه بسیار مهم و حیاتی به نظر می‌رسد بررسی موانع رشد و پیشرفت زندگی جوانان این شهرستان است.

به نظر می‌رسد در روزهایی که برای این جوانان نام‌گذاری شده، علاوه بر برگزاری این جشن، کم‌ترین توجهی به آینده‌سازان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در فریدونکنار نشده است و در واقع این جوانان با مشکلات‌شان به فراموشی سپرده شده‌اند.

فراموشی که سال‌ها است جوانان فریدونکناری را می‌آزارد و هیچ تدبیر و راهکاری از سوی نمایندگان دولت در آن دیده نمی‌شود تا این جوانان به آینده‌ای روشن با امید بنگرند.

دیدگاه بینندگان
 • جوان فریدونکناری

  تاریخ : ۱۳ - خرداد - ۱۳۹۴

  همین قدر که مسئولین فکر شادی و تجلیل از جوانان بودند کار خیلی بزرگ و مهمی بوده که از مسئولین گذشته دیده نشده شما هم به جای اینکه به فکر تخریب افکار عمومی باشید با همراهی با مسئولین برای شهر قدم بردارید نه اینکه با این مطالب بچه گانه بدنبال تخریب مسئولین باشید. امسال شما هستید که مانع پیشرفت شهر می شوید.
  مسئولی که فکر شادی مردم هستند به فکر شغل و آینده آنها هم هستند اگر مانع ها بگذارند


  پاسخ

 • ناشناس

  تاریخ : ۱۳ - خرداد - ۱۳۹۴

  در پاسخ به جوان فریدونکناری باید بگم که برای شما که دستمال به دست این مسئولان هستید بله باید هم خوب باشه، بالاخره شما به یه نون و نوایی رسیدید!!!اما بیش از ۹۵ درصد مردم فریدونکنار از مسئولانشون ناراضی اند…من فکر می کنم بصیرنیوز تو زمینه نشون دادن گندکاریهای اونها کم کاری می کنه….


  پاسخ

 • مینا

  تاریخ : ۱۳ - خرداد - ۱۳۹۴

  با هم دوست باشین
  خخخخ


  پاسخ

 • رها

  تاریخ : ۱۳ - خرداد - ۱۳۹۴

  نکنه جوان فریدونکناری آقازادست از شهر خبر نداره؟؟


  پاسخ

 • hossein

  تاریخ : ۱۳ - خرداد - ۱۳۹۴

  khodaee az vaghti in farmanda omade shahr yekam tekon khorde


  پاسخ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1