امروز : دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۱۲ - ۱۰:۵۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نجات جان پسر جوان از شیار صخره‌ها در بهشهر

بصیر ،رئیس جمعیت هلال احمر بهشهر گفت: پس از یک ساعت عملیات امدادی؛ فرد گرفتار شده در شیار صخره در جاده عباس‌آباد بهشهر نجات یافت و در سلامت کامل به سر می‌برد. حسین موسی‌زاده اظهار کرد: شنبه ۱۰ بهمن در ساعت ۵:۳۰ دقیقه عصر طی گزارش رسیده مبنی بر گرفتار شدن پسری جوان در شیار […]

بصیر ،رئیس جمعیت هلال احمر بهشهر گفت: پس از یک ساعت عملیات امدادی؛ فرد گرفتار شده در شیار صخره در جاده عباس‌آباد بهشهر نجات یافت و در سلامت کامل به سر می‌برد.

حسین موسی‌زاده اظهار کرد: شنبه ۱۰ بهمن در ساعت ۵:۳۰ دقیقه عصر طی گزارش رسیده مبنی بر گرفتار شدن پسری جوان در شیار صخره‌ای در جاده عباس آباد در محور بهشهر گلوگاه اعلام شد که بلافاصله گروه امداد به محل موردنظر اعزام شدند و فرد گرفتار شده را نجات دادند.

وی افزود: این پسر جوان ۲۰ ساله که سرباز وظیفه و اهل بهشهر است در ساعت مرخصی و وقت آزاد خود به همراه پدرش به جاده عباس آباد رفته و به وسیله طناب قصد بالا رفتن از صخره را داشتند که پدر با موفقیت از صخره پایین می‌آید اما متوجه می‌شود که پسرش در شیار صخره گرفتار شده از این رو سریعا حادثه را گزارش می‌دهد.

موسی‌زاده با اعلام این‌که پس از یک ساعت عملیات امدادی فرد گرفتار شده در ساعت ۷ عصر نجات یافت و در حال حاضر در سلامت کامل به سر می‌برد، افزود: این عملیات با همکاری هلال احمر، آتش نشانی، اورژانس، پلیس راهور و نیروی انتظامی شهرستان بهشهر انجام شد.

عصرایران

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news