امروز : پنج شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۱۵ - ۲۳:۰۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

راهبران بندر فریدونکنار در جایگاه سوم قرار گرفت/ ۲ برد و ۲ شکست ره‌‍‌آورد دور رفت

بصیر، دور رفت رقابت‌های لیگ برتر کانوپولوی ایران در حالی به پایان رسید که تیم بانوان راهبران فریدونکنار توانست با دو پیروزی و دو شکست در جایگاه سوم این گروه قرار بگیرد. در این دیدارها راهبران فریدونکنار با تیم‌های باشگاه اصفهان، تجهیزات سپاهان اصفهان، هیئت چهارمحال بختیاری و المپیک راستی چالوس هم‌گروه بود که در […]

photo_2016-02-03_20-05-23 - Copy

بصیر، دور رفت رقابت‌های لیگ برتر کانوپولوی ایران در حالی به پایان رسید که تیم بانوان راهبران فریدونکنار توانست با دو پیروزی و دو شکست در جایگاه سوم این گروه قرار بگیرد.

در این دیدارها راهبران فریدونکنار با تیم‌های باشگاه اصفهان، تجهیزات سپاهان اصفهان، هیئت چهارمحال بختیاری و المپیک راستی چالوس هم‌گروه بود که در دیدار نخست راهبران در رقابتی نزدیک با نتیجه ۲ بر یک از باشگاه اصفهان شکست خورد.

در دیدار دوم بانوان فریدونکناری با نتیجه پرگل ۸ بر یک تجهیزات سپاهان اصفهان را در هم کوبیدند و ۴ بر یک در سومین دیدار خود به هیئت چهارمحال بازی را واگذار کردند.

در دربی مازندران نیز دیدار تیم‌های راهبران فریدونکنار و المپیک راستی چالوس با نتیجه ۵ بر ۳ به سود فریدونکناری‌ها به پایان رسید و با این نتایج راهبران در جایگاه سوم گروه خود قرار گرفت.

به گزارش بصیر، تیم کانوپولوی آقایان شهید بصیر فریدونکنار فردا در قالب رقابت‌های لیگ برتر کشور در اصفهان به میدان می‌رود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news