امروز : شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۱۷ - ۰:۲۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برپایی نمایشگاه آثار کودکان با موضوع انقلاب در فریدونکنار

بصیر، بهرام شریفی در گفت‌و‌گو با بصیرنیوز، با اشاره به فرارسیدن سی و هفتمین بهار انقلاب اسلامی، اظهار کرد: زنگ انقلاب روز دوشنبه به طور همزمان در ۱۹ مهدکودک شهرستان فریدونکنار نواخته شد. وی تصریح کرد: این آئین به صورت نمادین در مهدکودک عارف برگزار شد و پس از نواختن زنگ، کودکان به جشن و […]

بصیر، بهرام شریفی در گفت‌و‌گو با بصیرنیوز، با اشاره به فرارسیدن سی و هفتمین بهار انقلاب اسلامی، اظهار کرد: زنگ انقلاب روز دوشنبه به طور همزمان در ۱۹ مهدکودک شهرستان فریدونکنار نواخته شد.

وی تصریح کرد: این آئین به صورت نمادین در مهدکودک عارف برگزار شد و پس از نواختن زنگ، کودکان به جشن و شادی پرداختند.

رئیس بهزیستی شهرستان فریدونکنار خاطرنشان کرد: دهه فجر بهترین و مهم‌ترین فرصت برای آشنایی نسل جوان جامعه با رویدادها و دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام راحل است.

بهرام شریفی افزود: شرکت کودکان در این آئین‌ها موجب آشنایی‌ با هویتشان شده و نقش مهمی در حفظ انقلاب اسلامی دارد.

وی اظهار کرد: کودکان به دلیل داشتن روحی لطیف و ذهنی آماده به راحتی پذیرای ارزش‌های انقلاب هستند و برپایی جشن‌های انقلاب و شرکت دادن کودکان در این آئین‌ها موجب شادی بیش از پیش آنها می‌شود.

رئیس بهزیستی شهرستان فریدونکنار در پایان گفت: بازدید کودکان از برنامه‌های مختلف فرهنگی و کانون پرورش فکری، شرکت در آئین میهمانی لاله‌ها، عطرافشانی مزار شهدا، برپایی نمایشگاه آثار کودکان با موضوع انقلاب و برگزاری جشن‌ به مناسبت دهه فجر از مهم‌ترین برنامه‌های این اداره در این دهه است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news