امروز : شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۱۷ - ۰:۵۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

امکانات دلیل اصلی شکست تیم فریدونکنار بود/ به ادامه بازی‌ها امیدواریم

بصیر، جمیله طهماسبی در گفت‌و‌گو با بصیرنیوز، اظهار کرد: عصر امروز سه دیدار در رقابت‌های لیگ برتر کانوپولوی آقایان انجام دادیم که متاسفانه هر سه دیدار را شکست خوردیم. وی تصریح کرد: این نتایج چیزی از شایستگی بچه‌های فریدونکنار کم نمی‌کند چرا که در سخت‌ترین شرایط تمرین می‌کنیم و اگر حمید امامی‌فر رئیس هیئت قایقرانی […]

Jamileh-Tahmasebi-L_8997

بصیر، جمیله طهماسبی در گفت‌و‌گو با بصیرنیوز، اظهار کرد: عصر امروز سه دیدار در رقابت‌های لیگ برتر کانوپولوی آقایان انجام دادیم که متاسفانه هر سه دیدار را شکست خوردیم.

وی تصریح کرد: این نتایج چیزی از شایستگی بچه‌های فریدونکنار کم نمی‌کند چرا که در سخت‌ترین شرایط تمرین می‌کنیم و اگر حمید امامی‌فر رئیس هیئت قایقرانی فریدونکنار و حمایت‌های وی نباشد این رشته در این شهرستان تعطیل می‌شد.

سرمربی تیم کانوپولوی شهید بصیر فریدونکنار با اشاره به افتخارات ورزشکاران کانوپولوی این شهرستان در سطوح مختلف آسیایی و جهانی، گفت: امیدوارم مسئولان توجه بیشتری به این ورزشکاران خوب فریدونکناری داشته باشند.

طهماسبی با اشاره به اینکه هنوز چند دیدار دیگر از این رقابت‌ها باقی مانده است و به آینده امیدواریم، گفت: تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها با بهترین امکانات به رقابت‌ها آمده‌اند و هر تیم از چند ملی‌پوش بهره می‌برد.

وی افزود: یک تیم کاملا بومی و جوان به این رقابت‌ها فرستادیم و قطعا در آینده جواب این اعتمادم را می‌گیرم.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news