امروز : یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۱۸ - ۱:۴۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مسئولان محترم؛ مشکلات مردم فریدونکنار را دریابید!

بصیر، یکی از بزرگترین خوش اقبالی‌هایی که برخی از مسئولان فریدونکنار آورده‌اند این است که حضورشان در این شهرستان مصادف با برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری است که در غیر این‌صورت ضعف مفرط مدیریت‌شان به خوبی و به بدترین شکل ممکن آشکار می‌شد. شهرستان فریدونکنار که مقام معظم رهبری از آن به […]

بصیر، یکی از بزرگترین خوش اقبالی‌هایی که برخی از مسئولان فریدونکنار آورده‌اند این است که حضورشان در این شهرستان مصادف با برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری است که در غیر این‌صورت ضعف مفرط مدیریت‌شان به خوبی و به بدترین شکل ممکن آشکار می‌شد.

شهرستان فریدونکنار که مقام معظم رهبری از آن به خطه مبارک نام بردند با مشکلات بسیار زیادی روبه‌رو است که تمامی آنها در سایه یک اتفاق بزرگ به نام انتخابات پنهان شد.

به گزارش بصیر، از اینکه انتخابات مهم‌ترین و اصلی‌ترین پروژه نظام در کشور و برای مردم جامعه است شکی نیست اما آنچه در فریدونکنار بیش از پیش رخ‌نمایی می‌کند پسرفت و عدم توسعه به جای پیشرفت و تعالی است.

بر اساس این گزارش، برخی از روسا و مسئولانی که مدتی کوتاهی از عمر مدیریتی‌شان در فریدونکنار می‌گذرد آنقدر ناتوان هستند که حتی از کارهای روزمره خود نیز برنمی‌آیند چه برسد به آنکه به دنبال رفع مشکلات شهرستان باشند و وقتی از آنها دلیل عدم توسعه شهرستان را می‌پرسید می‌گویند«انتخابات در پیش است و باید به آن توجه کرد».

کمربندی فریدونکنار، مشکلات راهبران بندر، بیکاری جوانان، مشکلات بخش‌های دهفری و مرکزی از شهر آستانه نو گرفته تا سالن‌های ورزشی و طرح هادی، مشکلات استادیوم‌های ورزشی، مشکلات مربوط به جوانان و سینما، مجتمع فرهنگی و هنری، کارآفرینی و وعده‌های مسئولان در زمینه‌های متفاوت تنها بخشی از نقاط ضعف مسئولانی است که خود را در سایه انتخابات قرار داده‌اند.

بر اساس این گزارش، باید دید افرادی که در زمان حضور و معارفه خود در فریدونکنار و در برخی موارد حضور بر مزار شهدا حرف‌های زیبایی می‌زدند آیا می‌توانند مشکلات این شهرستان را برطرف کنند یا خیر، مشکلاتی که به نظر می‌رسد حل آنها از توان مسئولان این شهرستان خارج است و مردم ولایی فریدونکنار همچنان باید منتظر وعده‌های آنها باشند.

دیدگاه بینندگان
  • شهروند

    تاریخ : ۱۹ - بهمن - ۱۳۹۴

    بیچار فریدونکنار دستخوش مسولان کم تجربه…


    پاسخ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news