امروز : یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۱۸ - ۲۲:۵۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

عارف: شرایط بهتر از انتخابات ۹۲ است

بصیر، محمدرضا عارف رئیس شورای عالی سیاست‌گذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان در جمع اعضای شاخه جوانان ستاد ائتلاف اصلاح طلبان تهران بر ضرورت حفظ امید و نشاط علیرغم همه بی‌مهری‌های صورت گرفته نسبت به اصلاح‌طلبان تأکید کرد.  اهم اظهارات عارف بدین شرح است:  باید به شعار اصلاح‌طلبان که امید آرامش و رونق اقتصادی است،  توجه کنیم و […]

بصیر، محمدرضا عارف رئیس شورای عالی سیاست‌گذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان در جمع اعضای شاخه جوانان ستاد ائتلاف اصلاح طلبان تهران بر ضرورت حفظ امید و نشاط علیرغم همه بی‌مهری‌های صورت گرفته نسبت به اصلاح‌طلبان تأکید کرد.

 اهم اظهارات عارف بدین شرح است:
 باید به شعار اصلاح‌طلبان که امید آرامش و رونق اقتصادی است،  توجه کنیم و امید و آرامش را حفظ کنیم، آرامش شرط استمرار این راه است. راه همین است، راه دیگری نداریم، ما خودمان را داخل نظام تعریف می‌کنیم، اگر بخواهیم برجام‌های دیگر در کشور شکل بدهیم.
 دولت برجام را خوب به نتیجه رساند. شرایط دولت با شرایط دولت‌های سابق قابل مقایسه نیست. برداشتن تحریم‌ها و برجام دستاورد بزرگی از انتخابات ۹۲ بود.
 شما جوانان حماسه خرداد ۹۲ را خلق کردید و بزرگان به شما کمک کردند. انشاءالله با جدیت بیشتر این مسیر را ادامه دهید. وظیفه ما حضور است.
 کمتر کسی در ۹۲ فکر می‌کرد که پیروز می‌شویم. شرایط امروز خیلی بهتر از ۹۲ است. نخبگان احساس تکلیف کردند و حضور پیدا کردند. وظیفه ما این است که آنها را شناسایی کنیم و لیست‌ها را شکل دهیم.
فرهنگ نیوز

دیدگاه بینندگان
  • شهروند

    تاریخ : ۱۹ - بهمن - ۱۳۹۴

    به همین خیال باش جناب عارف..


    پاسخ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news