امروز : چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۲۱ - ۰:۱۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تشکیل ۳۰۳ پرونده تخلف در بازرسی از واحدهای صنفی فریدونکنار

بصیر، روح‌الله ناصحی در گفت‌و‌گو با بصیرنیوز، اظهار کرد: از ۳۲۳۵ مورد بازرسی انجام شده از سوی این اداره در سال جاری، ۳۰۳ پرونده تخلف تشکیل شده است. وی تصریح کرد: ارزش ریالی تخلفات کشف شده ۶۷۲ میلیون و ۸۵۰ هزار ریال بوده است. رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت فریدونکنار با اشاره به اینکه […]

بصیر، روح‌الله ناصحی در گفت‌و‌گو با بصیرنیوز، اظهار کرد: از ۳۲۳۵ مورد بازرسی انجام شده از سوی این اداره در سال جاری، ۳۰۳ پرونده تخلف تشکیل شده است.

وی تصریح کرد: ارزش ریالی تخلفات کشف شده ۶۷۲ میلیون و ۸۵۰ هزار ریال بوده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت فریدونکنار با اشاره به اینکه ۲۰۵ پاکت سیگار و ۲۸۸ کالای آرایش بهداشتی قاچاق در این شهرستان کشف و ضبط شده است، گفت: ارزش ریالی اقلام کشف شده سیگار برابر با یک میلیون و ۱۸۰ هزار تومان و آرایشی بهداشتی ۲ میلیون ۷۵۷ هزار تومان بوده است.

ناصحی با بیان اینکه ۳۳۶ بار از واحدهای خبازی بازدید به عمل آوردیم، خاطرنشان کرد: ۴۵ پرونده تخلف نیز از این واحدها تشکیل شد که ارزش ریالی آن برابر با ۷۰ میلیون و ۳۷۰ هزار ریال است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه ۳۰ واحد تولیدی در این شهرستان در حال فعالیت هستند، گفت: از این تعداد ۲۰ واحد فعال هستند که در ۴ واحد تولیدی بیش از ۵۰ نفر مشغول هستند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت فریدونکنار افزود: ۵ واحد تولیدی در فریدونکنار در بخش فرآورده‌های غذایی، ۵ واحد در زمینه بهداشتی، ۳ واحد در زمینه فرآورده‌های بتنی و ۱۲ واحد تولیدی محصولات صنعتی هستند.

ناصحی در پایان با اشاره به بزرگترین مشکلات واحدهای تولیدی، اظهار کرد: بازریابی محصولات تولیدی، تامین مواد اولیه، نبود شهرک صنعتی، وام بانکی با بهره کم، بازپرداخت وام‌های بانکی و کندی اجرای مصوبات به دلیل طی مراحل اداری آن از مهم‌ترین مشکلات این واحدها است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news