امروز : شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۲۴ - ۰:۲۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دهیار اوکسر: اجرای طرح هادی بزرگترین دغدغه مردم روستای اوکسر

بصیر، رضاعلی کریمیان در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: دهیاری روستاها از دو شیوه درآمد دارند که یکی از آن‌ها از سوی اداره‌کل و دیگری از طریق صدور پروانه ساختمانی است. وی با بیان اینکه خانه‌ و زمین‌های روستایی سند شش‌دانگ ندارد، خاطرنشان کرد: بنیاد مسکن برای صدور پروانه سند ۶ دانگ از مردم […]

بصیر، رضاعلی کریمیان در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: دهیاری روستاها از دو شیوه درآمد دارند که یکی از آن‌ها از سوی اداره‌کل و دیگری از طریق صدور پروانه ساختمانی است.

وی با بیان اینکه خانه‌ و زمین‌های روستایی سند شش‌دانگ ندارد، خاطرنشان کرد: بنیاد مسکن برای صدور پروانه سند ۶ دانگ از مردم می‌خواهد اما اهالی این روستا سند شش دانگ ندارند.

دهیار روستای اوکسر کریم‌کلا در ادامه با اشاره به اینکه طرح هادی این روستا مصوب شده است، تصریح کرد: به منظور اجرای طرح هادی در این روستا، بازگشایی معابر را انجام دادیم اما هنوز این طرح اجرا نشده است.

کریمیان با بیان اینکه مسئولان می‌گویند باید ۴۰۰ تا ۶۰۰ متر را عقب‌نشینی کنید تا طرح هادی را آغاز کنیم، گفت: ۴۰۰ متر از خیابان روستای اوکسر حدود ۷ ماه برای اجرای طرح هادی آماده است.

دهیار روستای اوکسر کریم‌کلا در ادامه با اشاره به اینکه در این خصوص به بخشدار مرکزی نیز نامه‌نگاری کرده‌ایم، گفت: بخشدار مرکزی برای این امر به بنیاد مسکن نامه زده است و همچنان منتظریم.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news